Daha verimli mesai için protokol sabah sporunda...

Daha verimli mesai için protokol sabah sporunda...
KÜTAHYA VALİSİ, BELEDİYE BAŞKANI VE DAİRE MÜDÜRLERİ SABAH SPORUNDA BULUŞTU. KÜTAHYA BELEDİYESİ SPOR TESİSLERİ VE YÜRÜYÜŞ ALANINDA TER DÖKEN YÖNETİCİLER, SPORLA DAHA VERİMLİ MESAİ YAPACAKLAR SPOR ALANLARININ HALKA AÇIK OLDUĞUNU BELİRTEN BELEDİYE BAŞKANI

İHSAN TUNÇOĞLU / AKİS HABER MERKEZİ – Kütahya'nın yeni Valisi Kenan Çiftçi, “daha verimli bir mesai için” sloganıyla başlattığı sabah koşusuyla il protokolünü bir araya getiriyor.
Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Belediye Başkanı Mustafa İça, Ağır Ceza Başkanı Nuh Kalkan, KÜTSO Başkanı Sanayici Nafi Güral, İl Jandarma Komutanı Albay Bektaş Arslan İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, Defterdar Mehmet Saygı, İl Özel İdare Genel Sekreteri Salih Akkaya, Belediye Başkan Yardımcıları Halil Toklu ve Nejat Özturan, Gençlik Spor İl Müdürü Sadık Ölçen, İl Sağlık Müdürü Dr.Kamil Türkmen, PTT Baş Müdürü Mustafa Çetin, Sanayi Ticaret İl Müdürü Erdal Yıldırım daire müdürleri sabah 07.30 da Belediye Spor ve Yürüyüş Sahasında buluştular.
Yürüyüş parkurlarında yaklaşık 45 dakika tur atan protokol mensupları daha sonra Gençlik Spor Müdürü Sadık Ölçen'in önderliği ile 15 dakika jimnastik hareketleri yaptılar. Sağlık Müdürlüğünün kurduğu sağlık reyonunda ise Vali, Belediye Başkanı ve diğer konuklar sağlık kontrolünden geçtiler.

Yürüyüş ve jimnastik hareketlerine Belediye Başkanı Eşi Zafer İça, Valilik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hamiyet Özkalay, Vatandaşlık ve Nüfus Müdürü Yurdanur Asa, Nafi Güral Eğitim Vakfı Başkanı Gülsüm Güral, Eczacı Ummahan Şapçı, Eğitimci Aylin Girgin de katıldılar.
Programa katılan yöneticiler daha sonra Belediye Başkanın ev sahipliğinde kahvaltı yaptılar.
Belediye Başkanı Mustafa İça spor alanlarının halka açık olduğunu belirterek herkesi spor yapmaya davet etti. KÜTSO ve Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral halka spor ve yürüyüş imkanı sağlayan Başkan İça'ya teşekkür ederek kutladı.

www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com