Dahlin: "İbrahimoviç'le aynı takımda oynamak istiyorum"

Dahlin: "İbrahimoviç'le aynı takımda oynamak istiyorum"
İsveç Milli Takım ve Gençlerbirliği kalecisi Johan Dahlin, Türkiye ile oynayacakları hazırlık maçı öncesi samimi açıklamalarda bulundu. Dahlin, milli takımdan arkadaşı İbrahimoviç'e övgüler yağdırırken, milli takımda olduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Dahlin, Türkiye ile İsveç arasında güzel bir maç olacağına inandığını ifade ederek, "İki milli takımı karşılaştırmayı çok doğru bulmuyorum. Türkiye ligini değerlendirecek olursam, bu lige geldikten sonra şunu gördüm ki; daha fazla kitleler tarafından takip edilmesi gereken bir lig. Dışarıdan daha fazla takip edilmeli. Türkiye kalitesiyle bunu hak eden bir futbol oynanıyor" dedi. 

"İBRAHİMOVİÇ, DÜNYA'NIN EN İYİ FUTBOLCULARINDAN BİRİSİ"
İbrahimoviç’e övgülerde bulunan ve onunla birlikte oynamanın kendisi için büyük bir şans olduğunu vurgulayan milli file bekçisi Dahlin, "İbrahimoviç, Dünya'nın en iyi oyuncularından birisi. Herkesin aklında dünyanın en iyisi hakkında farklı düşünceler var. İbrahimoviç’in birçok futbolcu arasında en iyisi. İbrahimoviç’e karşı daha önce bir hazırlık karşılaşmasında oynadım. Ancak tercihim onunla karşılıklı değil aynı takımlarda oynamak" şeklinde konuştu.

"FATİH TERİM BÜYÜK BİR ADAM"
Türk futbolcular ve Fatih Terim ile ilgili düşüncelerini paylaşan İsveçli oyuncu Dahlin, şuan birçok şeyin kedisi için yeni olduğunu vurgulayarak, "Burada hayat yeni, lig yeni bir şeyleri söylemek için daha çok erken benim açımdan. Spesifik olarak şu isim veya bu isim demek çok erken. Bunu zamanla yapabilirim. Ancak Fatih Terim’i tanıyorum. Televizyondan gördüğüm zaman büyük bir adam olduğunu anlıyorum. Yüzyüze hiç tanışmadım ama kendisinin ve ismini farkındayım" diye konuştu. (SBK)

Akis

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com