Dakika Dakika Referandum Sonuçları

Dakika Dakika Referandum Sonuçları
Referandum sonuçları her 30 saniyede bir güncellenen sonuç sayfasıyla ulusal tv kanallarıyla aynı anda AkisGazetesi.com'da...

Referandum sonuçlarını dakika dakika güncel haber siteniz AkisGazetesi.com'dan takip edebileceksiniz. Güçlü haber sitesi Akisgazetesi.com ile referandum sonuçlarını ulusal televizyonlarla aynı anda il il veya ilçe detaylarıyla izleyebileceksiniz.
Okuyucularına özel “Referandum 2010” sayfasıyla ülke geneli ile il veya ilçelere göre detaylı oy sonuçlarını aktaracak Akis, dakika dakika sandık sonuçlarını takip etmek isteyenlerin tercihi olacak.
Referandum sonuçları için nefeslerin tutulacağı 12 Eylül günü seçim yasaklarının kalkmasıyla birlikte sonuçlar Akis farkıyla dakika dakika AkisGazetesi.com adresine yansıyacak.
Efabrika Bişim'in alt yapı hizmeti sunacağı referandum sonuçlarında veri güncellemeleri ise Cihan Haber Ajansı tarafından sağlanacak. Her 30 saniyede bir veri güncellemesi yapılacak “Referandum 2010” sayfamızdan açılan sandık sayısı, kullanılan oy, geçerli oy, geçersiz oy, evet ve hayır oylarının rakamsal ve grafiksel sonuçları en hızlı şekilde ve ulusal televizyon kanalları ile aynı anda verilecek.

REFERANDUM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com