Dar sokaktaki ev yangını korkuttu

Dar sokaktaki ev yangını korkuttu
AFYONKARAHİSAR'DA İTFAİYE ARAÇLARININ GİREMEDİĞİ SOKAKTAKİ EV YANGININA, İTFAİYE ARAÇLARINININ HORTUMLARI BİRBİRİNE EKLENEREK MÜDAHALE EDİLDİ

AFYONKARAHİSAR'DA İTFAİYE ARAÇLARININ GİREMEDİĞİ SOKAKTAKİ EV YANGININA, İTFAİYE ARAÇLARINININ HORTUMLARI BİRBİRİNE EKLENEREK MÜDAHALE EDİLDİ

Afyonkarahisar'da dar bir sokakta bulunan evde çıkan yangın vatandaşları korkuttu. İtfaiye araçlarının giremediği dar sokaktaki yangına araçların hortumları birbirine eklenerek müdahale edildi. Afyonkarahisar'ın Çavuşbaş semtindeki Bedrik Mahallesi 116 Sokak'ta öğle saatlerinde meydana gelen yangın; itfaiye, polis ve ambulansı alarma geçirdi.
Birbirine çok yakın yapılaşmaların bulunduğu mahallede çıkan yangın, vatandaşları korkuttu. Olay yerine çok sayıda itfaiye sevk edilirken, büyük itfaiyelerin olay yerine yaklaşması mümkün olmadı. Küçük itfaiyelerin dahi girmekte güçlük çektiği yangına, itfaiye araçlarının hortumları birleştirilerek müdahale edildi.
İLK OLARAK ANNESİNİ SORDU
Refide Büyükzincir isminde bir kadın ve oğlunun kaldığı iki katlı evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu yangın kontrol alındı Evlerinin yandığını komşularından öğrenen Ahmet Büyükzincir, eve geldiğinde ilk olarak annesini sordu.Bir saat önce evden çıktığını söyleyen Büyükzincir, annesinin nerede olduğunu bilmediğini ifade etti.
ÇOK KORKTUK
Yangının çıktığı evin hemen bitişiğinde oturan Mehmet Koç, yangın anında uyuduğunu ancak komşularının çıkardığı yüksek sesle uyandığını söyledi. Koç, kalktığında ise evinin etrafını dumanların kapladığını görünce korktuğunu söyledi. Yolların dar olmasından şikayet eden Koç, 'İtfaiye buralara çok zor girdi. Bu yangın Allah'tan küçüktü. Daha büyüğü olsa ne yapağız. Bu yollara bir çözüm getirilmesi gerekir' dedi.
Yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme başlatıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com