Daum geri mi dönüyor?

Daum geri mi dönüyor?
Sivasspor karşısında önceki akşam alınan 1-0'lık yenilginin ardından teknik direktör Metin Diyadin'le yollarını ayıran Kasımpaşa'da sıcak saatler yaşanıyor ...

Sivasspor karşısında önceki akşam alınan 1-0’lık yenilginin ardından teknik direktör Metin Diyadin’le yollarını ayıran Kasımpaşa’da sıcak saatler yaşanıyor.

Fanatik'te yer alan habere göre; Birçok hoca İstanbul ekibiyle anılmaya başlarken, daha önce Beşiktaş ve Fenerbahçe’yi çalıştıran Daum’un ismi ön plana çıktı.

“Türkiye’yi ve İstanbul’u ne kadar çok sevdiğimi artık herkes biliyor” diyen Daum, “Kasımpaşa hakkında fazla bilgiye sahip değilim ama en azından hedeflerini biliyorum. Resmi bir şey yok. Ancak birkaç yerden bu konuyla ilgili konuşmalar duydum. Gelecekte ne olacağını belli olmaz. Olay ciddileşsin sonra daha fazla açıklama yapabilirim” dedi. Bu arada Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, “Diyadin’le başarısızlığından dolayı yollarımızı ayırmadık. Bu kulübe 150 milyon Euro harcanacak ve uzun vadede bir hocayla çalışmak istiyoruz. Mustafa Denizli, Rıza Çalımbay ve Ertuğrul Sağlam’la görüştüğümüz doğru değil” ifadelerini kullandı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com