Daum ölümden döndü!

Daum ölümden döndü!
Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski hocası Christoph Daum, eşi ve iki çocuğuyla tatile gittiği Afrika’da fillerin gazabına uğradı.

Güney Afrika’da safariye çıkan Daum Ailesi’nin içinde bulunduğu araç Port Elizabeth’deki Addo Fil Parkı’nda filler tarafından çevrildi. Öfkeli bir erkek fil, araca saldırdı. Ön ayaklarıyla kaportayı ezmeye çalışan filin öfkesinden sürücünün hızla geri vitese takıp kaçmasıyla kurtulan aile, bu kez diğer fillerin etraflarını çevirmesiyle korku doldu anlar yaşadı.

Daum’un eşi Angelica Cam, yaşadıklarını; “Etrafımız öfkeli fillerle sarılınca çok korktuk. 11 yaşındaki oğlumuz Jean Paul ve 7 yaşındaki kızımız Cara Jolie’ye gözlerini kapayıp tanrıya dua etmelerini söyledim. Ama şoför iki fil arasındaki minik bir boşluğa doğru hızla ilerledi. İki filin arasından geçerek sürüden kurtulduk. Büyük bir tehlike atlattık” diye anlattı.

Christoph Daum ise yaşadıkları bu olumsuzluğa rağmen geziden çok etkilendiğini söyledi. Afrika’da yoksul insanların durumlarını yakından gördüğünü söyledi. (BCK)

Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com