Davutoğlu'yla Gurur Duydum!

Davutoğlu'yla Gurur Duydum!
Yiğit Bulut: Davutoğlu için kullanılan 'müthiş tehlikeli ve deli' ifadelerinden gurur duydum..

Wikileaks'ın belgeleri sadece ABD'nin değil neredeyse  tüm ülkelerin başını ağrıtacak nitelikte.. Belgelerdeki Türkiye ayrıntıları ise gözden kaçacak gibi değil... Erdoğan için İşkolik, inatçı, mükemmeliyetçi fakat despotik değil yorumunu yapan ABD, Davutoğlu için ise "müthiş tehlikeli ve deli" ifadelerini kullandı.
 Haberturk Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, WikiLeaks belgelerini değerlendirdi...
 
ABD'NİN KILCAL DAMARLARININ GÖNDERDİĞİ KRİPTOLAR
Bu belgelerin açılmasıyla yeni bir enformasyon savaşı başladı. Başka ülkelerdeki yazışmalar ve belgeler de mutlaka çıkacaktır artık. Bu bir başlangıç. Bunlar Amerikan devletinin kırmızı kitabındaki belgeler değil. ABD dış politikasının ortak tespitleri değil bunlar. ABD'nin dünyaya yayılmış kılcal damarlarının gönderdiği kriptolardır bunlar.

DAVUTOĞLU'YLA GURUR DUYDUM
 Kesinlikle ABD devletinin resmi politikasını göstermez. “Davutoğlu delidir” tespitinden ise ben bir Türk vatandaşı olarak gurur duydum. Demek ki Davutoğlu kendi ülkesi hakkında iyi çalışıyor ki hakkında böyle şeyler söyleniyor. Davutoğlu doğru yolda demek.

TÜRK BASINI DA KULLANDI
Dikkat çeken bir başka şey de, orada MOSSAD ağzından çıkan bazı cümlelerin bazı köşe yazarlarımız tarafından daha önce aynen kullanılmış olması. MOSSAD'a ait olduğu öne sürülen bazı cümleler, mesela “Tanklar neden hâlâ harekete geçmiyor” Türk basınında daha önce bazı kalemler tarafından aynen kullanıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com