Defne Joy Foster Son Yolculuğuna Uğurlandı

Defne Joy Foster Son Yolculuğuna Uğurlandı
Arkadaşının evinde fenalaşarak hayatını kaybeden sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Defne'nin cenazesi Zincirlikuyu Camisi'ndeki namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığına defnedildi.

Foster için Zincirlikuyu Camisi'nde tören düzenlendi. Foster'in cenazesi, burada öğle vakti kılınan namazın ardından omuzlar üstünde Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedileceği yere kadar taşındı. Foster'in cenazesi, daha sonra burada toprağa verildi.

Foster'in annesi Hatice Foster, cenaze törenine ambulansla getirildi. Tekerlekli sandalye ile kızının tabutunun yanına gelen Foster, fenalaşınca yeniden ambulansa taşındı. Hatice Foster, bir süre sonra tekrar tekerlekli sandalye ile cami avlusuna getirildi. Tören boyunca Hatice Foster'ın yanında sağlık ekipleri bulundu.

Törene Foster'in eşi Yasin Solmaz, dayısı Nejat Nayman, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile Azra Akın, Nilgün Belgün, Metin Arolat, İpek Tanrıyar, İnci Türkay, Burcu Güneş, Emre Altuğ, Çağla Şikel, Pascal Nouma, Acun Ilıcalı, Emrah, Nedim Saban ve Açelya Akkoyun'un da aralarında bulunduğu çok sayıda oyuncu, sunucu ve yapımcı ile vatandaşlar katıldı.

Cenaze törenine Sezen Aksu, Gülben Ergen ve Ferdi Tayfur'un da aralarında bulunduğu bazı sanatçılar ise çelenk gönderdi.

Defne Joy Foster'in Ölümünden Önceki 40 Dakika

DEFNE JOY FOSTER'İN ÖLDÜĞÜ ANDA..

Defne Joy Foster'ın fenalaşması üzerine, doktor aramaya çıkan Kerem Altan'ın görüntülerine ulaşıldı. Altan, önce bir polikliniğe gidiyor, burada doktor bulamayınca panik halinde koşmaya devam ediyor ve üç dakika sonra başka bir polikliniğe gidiyor. Burada da polikliniğin kapalı olduğunu gören Kerem Altan, camı yumrukluyor. İçeriden gelen bir görevliyle kısa bir konuşma yaptıktan sonra sağlık ekibi olmadığını öğrenince panik halde hastaneden koşarak ayrılıyor.

05.57.00: Doktor bulamayan Kerem Altan poliklinikten çıkıyor.

06.00.00: İkinci polikliniğe geliyor.

06.00.30: Kapının kapalı olduğunu gören Altan, cama vurarak içeridekilerin dikkatini çekmek istiyor.

06.00.50: Bir görevli kapıyı aralayarak ne olduğunu soruyor.

06.01.00: Altan, telefonla konuşarak hızla hastaneden tek başına uzaklaşıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com