Defne'den Eşine Rekor Tazminat!

Defne'den Eşine Rekor Tazminat!
Defne Samyeli, özel hayatıyla ilgili olumsuz açıklamalarda bulunan eşi Eren Talu'ya 510 bin liralık dava açtı..

Takvim'in haberine göre, ünlü mimarın Ayşe Arman'a verdiği röportaj boşanma sürecinde olduğu Samyeli'yi harekete geçirdi. Güzel spiker, Talu'nun cinsel yaşamına kadar anlattığı evlilik hayatının detayları yüzünden iffetinin ayaklar altına alındığını savundu.

Samyeli'nin avukatı mahkemeye verdiği dilekçede; Eren Talu'nun müvekkiline yaptığı "Seni basında rezil ederim, seni şok ederim insan içine çıkamazsın" tehditlerini eyleme dönüştürdüğünü öne sürdü. Defne Samyeli, röportaj yapan Ayşe Arman ve röportajı yayımlayan gazete hakkında tazminat talebinde bulundu.

EREN TALU: KARIM BAŞKASINA AŞIK OLDU
Ünlü mimar, Hürriyet'te yer alan röportajında; Defne Samyeli'nin başkasına aşık olduğunu kendisine itiraf ettiğini öne sürmüştü. Samyeli için, "İki votka içip seviştik" gibi cinsel yaşamla ilgili ifadeler de kullanan ünlü mimar, kendisinin de yurt dışında para karşılığında seks yaptığını itiraf etmişti.

iFFETiMi AYAK ALTINA ALDI
Ünlü spiker Talu'ya; şeref ve iffetinin ayaklar altına alındığını öne sürüp 10 bin maddi, 500 bini de manevi olmak üzere toplam 510 bin liralık dava açtı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com