Defne'nin Kocasını Çıldırtan Haber

Defne'nin Kocasını Çıldırtan Haber
Defne Joy Foster'ın eşi İlker Solmaz'ın Beyoğlu'nda sarışın bir kadınla sarmaş dolaş eğlendi iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Kerem Altan'ın evinde iki hafta önce 32 yaşında hayata veda eden Defne Joy Foster'ın eşi İlker Solmaz'ın Beyoğlu'nda sarışın bir kadınla sarmaş dolaş eğlendi iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Türkü evi çıkışı iki kadın ve bir erkek fotoğrafı çekilen Solmaz, bazı gazetelerde yer alan haberlere ateş püskürdü.

Solmaz, şunları söyledi:
Fotoğraftaki erkek, eniştemin kardeşi Nesim Şahin, türbanlı kadın ise Gönül Şen'dir. Gönül Şen, rahmetli eşim Defne'nin de tanıdığı, 15 yıldır görüştüğümüz aile dostumuzdur, ablamızdır. 'İşte eğlendiği kadın' diye yazdıkları ise Gönül Şen'in kızı Firdevs Rabia Şen'dir. Şahsi işlerimiz için o mekana gittik, iki saat kaldık. İçeride yarım saat oturduysam, 1.5 saat kapının önünde sigara içtim. Onlarla orada karşılaştık... Sarmaş dolaş fotoğraflarımız varmış! Ayıptır, günahtır.

O kadın konuştu

İlker Solmaz'ın yanında görüntülenen Firdevs Rabia Şen ise haberler karşısında üzgün olduğunu belirterek şunları söyledi: Ortada bir cenaze, bir çocuk ve üzgün bir aile var. İlker, annemin yıllardır tanıdığı bir insan.. Aramızda bir ilişki olması söz konusu bile değil.

Ancak kardeş olabilirler

Firdevs Rabia Şen'in annesi Gönül Şen ise mesleğinin sosyal danışman olduğunu belirterek şöyle konuştu: Ben dini bütün bir insanım. Alkol kullanan misafirlerimizi evde ağırlamadığımız için türkü evine götürdük. Orada İlker ve Nesimi'yi gördük. Bu çocuğa nasıl yardımcı olabiliriz, nasıl teselli ederiz diye düşünürken, böyle şeyler yazıldı. İlker bizim evladımız. Kızım Firdevs benim için neyse rahmetli Defne de odur. Firdevs ile Yasin'in arasında bir ilişki kurulacaksa bu kardeşlik ilişkisidir, ötesi imkansızdır. Aksini yazan ve iddia edenlerle ilgili hukuk danışmanım avukat Nilay Işık gerekli işlemleri yapacaktır.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com