Defne'nin Ön Otopsisi Tamamlandı!

Defne'nin Ön Otopsisi Tamamlandı!
Önceki gün Caddebostan'da Kerem Altan'ın evinde ölü bulunan oyuncu, Defne Joy Foster'in ölümüyle ilgili Adli Tıp, ön otopsiyi tamamladı.

Ancak Foster'in ölümüne neden olan somut bir veri bulunamadı. Astım hastası olduğu bilinen Foster'ın 'solunum yetmezliği', 'kalp krizi' veya 'astım krizi' yüzünden hayatını kaybettiği belirtiliyordu. Haber ve yorumlarda ünlü sunucunun ölümünün aşırı alkol ve uyuşturucuya bağlı olabileceği de iddia edilmişti.

Adli Tıp, Foster'in ölüm nedenini bulmak için önce harici muayene yaptı. Bu kontrol sırasında Foster'in vücudunda darp izi, çizik, kesik türü bir bulguya rastlanmadı. Ön incelemeden sonra yapılan otopside de ölüm sebebi denilebilecek bir bulguya rastlanmadı. Foster'in uyuşturucu veya aşırı alkol tüketiminin tetiklediği ya da astımın sebebiyet verdiği bir krizden dolayı öldüğü verisine şimdilik ulaşılamadı.

Foster'in cesedinden doku parçaları alan Adli Tıp uzmanları, bulguları tekrar değerlendirecek. Bir sonuca ulaşılamazsa bulgular Adli Tıp Genel Kurulu'na gönderilecek. Bunun bir ay sürmesi bekleniyor.

Bir Adli Tıp uzmanı, Foster için Michael Jackson'ın otopsisine benzer bir inceleme yaptıklarını söyledi. Detaylı incelemede uzmanlar, vücuttan aldıkları doku örneklerini çok yönlü araştırıyor. Maktulün yaşarken ki rahatsızlıkları ölmeden ne yiyip ne içtiğine kadar belirlenebiliyor. Ölüm nedeni kesine yakın bir oranda ortaya konuyor
 

DEFNE JOY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANIRKEN - VİDEO

DEFNE JOY'UN SON GÖRÜNTÜLERİ - VİDEO

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com