Değirmenin suyu nereden geliyor?

Değirmenin suyu nereden geliyor?
Dün Sözcü gazetesinin yaptığı ve bizim de Sansursuzhaber.com olarak paylaştığımız "Başbakan'ın çocuklarının ticaretteki yükselişi" haberine muhalefetten de yorum geldi.

MHP'li Erkan Akçay, "Devletin imkanlarını dürüm yapıp yiyorlar" diyerek çocuk Erdoğanlara sert tepki gösterdi. CHP'li Erdoğdu ise "ülkeye kötü örnek oluyorlar" diye konuştu.

İşte Erdoğan kardeşlerin ticaretteki yükselişine glen yorumlar

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay: Bunları biz biliyoruz da AKP'ye oy verenler düşünsün. Devletin imkanlarını dürüm yapıp yiyorlar. Haramzadelik budur. Yenenekli müteşebbis insan oldukları belli. Babaları mal varlığını izah edemiyor. İleride çocukları da izah edemeyecek anlaşılan. Değirmenin suyu nereden geliyor? Bu paranın helal olduğuna bizi, kamuoyunu ikna etsinler. İzah edemezler.

CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören: Esanafın sigorta pirimlerini bile ödemekte zorlandığı dönemde, bu çocuklar demek ki çok akıllı. Kullandıkları ette bir orijinallik olabilir. Acaba ithal et, angus filan mı ithal ediyorlar? Konuştuğumuz küçük esnaf durum iyi değil diye kan ağlıyor. Türk damat tadına uygun bir et mi bulmuşlar? İşin püf noktası et olsa gerek. Yoksa bu kadar kısa sürede bu kadar hızlı yükselmek mümkün değil.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu: Başbakanlık sorumluluğunu alıyorsanız bir takım bedelleri ödemek zorundasınız. Aileniz özel hayatında ve ticarette fedakarlık göstermeli. Daha önce Çalık Holding ve DDY'de aile yakınları iş yaptı. Bunlar rahatsız edici. Ülke siyasetine kötü örnek oluyor. Başbakan umarım müdahale eder ve devlet işlerinden olduğu kadar ticaretten de uzak tutar. Bir Başbakan'ın ailesine bir de Kılıçdaroğlu'nun ailesine bakın. Arada fark görülecektir. (NSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com