"Değişiklikler yapmak zorundayız"

"Değişiklikler yapmak zorundayız"
Ertuğrul Sağlam, Süper Lig ile ilgili değerlendirmeler yaptı.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takıma inandığını ve takımın daha iyisini yapabileceğini vurguladı.

Sağlam, Bursaspor Dergisi'ne yaptığı açıklamada takımın son durumunu değerlendirdi. Ligde geride bırakılan sürede futbolcuların ellerinden gelen mücadeleyi iyi niyet çerçevesinde yaptıklarını ifade eden başarılı teknik adam, "Ancak zaman zaman yaptığımız bireysel hatalar bize pahalı sonuçlar çıkardı ve istediğimiz sonuçla maçlarımızı tamamlayamadık. Takımımızın motivasyon ve direnç açısından iyi seviyede olduğunu gözlemledik. Bu konuda bir sıkıntı yaşamadık ancak yapılan bireysel hatalar üzerindeki eksikliklerimizi gidermek için çalışmamız gerekiyor" dedi.

"DEĞİŞİKLİKLER YAPMAK ZORUNDAYIZ"

Ligde üst üste maçlar oynadıklarını hatırlatan Sağlam, "Ligde üst üste maçlar oynuyoruz. Kısa aralıklar ile oynanan müsabakalar nedeniyle kadromuzda yer alan oyuncuların tamamından en iyi performans için yararlanmamız gerekmektedir. Bu doğrultuda zaman zaman kadromuzda değişiklikler yapmak zorundayız" diye konuştu.

"MAÇLAR BİRBİRİNDEN ZORLU"

Bu yıl süper ligde zayıf rakip, güçlü rakip kavramlarının bulunduğu bir ortamın olmadığını vurgulayan Sağlam, "Süper Lig bu sene öyle bir hal aldı ki, bu rakip zayıf, bu çok güçlü, bu maç çok rahat geçer denilebilecek bir ortam yok. Maçlar birbirinden zorlu hale gelebiliyor. Bir anlık ihmal, çok ince detaylar artık futbolda neticeleri belirler hale geldi. O yüzden tüm maçlara aynı konsantrasyon ile hazırlanmak durumundayız" şeklinde konuştu.

"TÜM KENT YENİDEN KENETLENMELİ"

Bursaspor'un geçmiş dönemdeki başarıları tekrar yakalayabilmesi için tüm kenttin yeniden kenetlenmesi gerektiğini belirten Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü:

"Basını, taraftarı, yöneticisi, işadamı ve bizler hepimiz tekrardan kenetlenmeliyiz. Bursaspor'un bir Anadolu takımı olarak gerçekleştirdiği büyük başarının sürdürülebilmesi adına bu kenetlenme çok önemli. Ben takımımıza inanıyorum. Daha iyisini yapacaktır."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com