Demba Ba her an bitebilir

Demba Ba her an bitebilir
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal transferle ilgili de konuştu.
Galatasaray Kulübü'nün Haziran ayı divan toplantısı yapıldı.

Teknik Direktör Fatih terim, yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala'ya futbol takımının şampiyonluğundan ötürü divan beraatı verildi. Bu yüzden divan toplantısı Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılırken, toplantı sonrası üyelere futbolcu kamp binasının önündeki bahçede yemek verildi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Ünal Aysal bir çok konuda ayrıntılı açıklamalar yaptı.

"GALATASARAY REDDEDİLMEYİ SEVMEZ"

"Burak Türkiye liginin gol kralı olmuş bir oyuncu, her kulüp O'nu transfer etmek ister. Transferi için Trabzon'u ikna etmek gerek. Galatasaray reddedilmeyi sevmez, eğer Trabzonspor'dan bir ılımlı yaklaşım görürsek düşünebiliriz"

AMRABAT İLE KAYSERİSPOR

"Amrabat'ı da Kayseri satmayı düşünürse alabiliriz. Şartların iki tarafı da memnun etmesi gerekir"

"DEMBA BA'YI HOCA İSTERSE HEMEN ALABİLİRİZ"

"Dembaba ve Milito ikisi de iyi futbolcular ama Milito bana göre yaşlı. Demba Ba'yı ise hoca istediği an bitirebiliriz. Transferleri bu ayın 24'üne kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Transferler gerçekleşirse duyacaksınız. Geçen sene daha açık çalışıyorduk, zararını gördük. Bu sene daha dikkatli ve daha gizli çalışıyoruz"

MEDYA VE TARAFTARLARA...

Ben başkanlığımda bir yılı doldurdum. Artık acemi değilim. Bütün deneyimlerimizi kulübümüz için kullanmak amacındayız. 1 yıllık başkanlık dönemimde şunu da öğrendim ki medyayı dinlemeliyiz, anlamalıyız, taraftarı dinlemeliyiz anlamalıyız ama son kararı biz vereceğiz"

"Kulüpler Birliği'ndeki oylamada kapalı zarf usülü yapıldı. 4 büyük kulübün görüşü aynıydı. Halil Ünal Bey seçildi. İyi oldu, yapabilir mi, yapabilir. Ama biz kulüpler Birliği'ni bu yapısından kurtarıp, içini doldurmalıyız. Ofisten ibaret kalmamalı. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi federasyon ile daha içerikli çalışmalıyız." (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com