Demek ki İktidar Hepimizi Fişliyor!

Demek ki İktidar Hepimizi Fişliyor!
Tekin, hakim ve savcı adaylarını fişledikleri yönündeki açıklamayla ilgili olarak konuştu...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in bazı hakim ve savcı adaylarını fişledikleri yönündeki açıklamasıyla ilgili olarak, "Sayın Başbakan ve AKP yönetimi özgürlük ve demokrasi vaat etmişti. Şimdi devletin kendisi fişliyor. Demek ki hepimiz fişleniyoruz. Hiç önemi yok bunların, hepsi CHP gelince kalkacak" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, OF'lular Derneği'nin düzenlediği etkinliğe katıldı. Tekin burada Karadenizlilerle birlikte ızgarada pişirilen hamsiden yedi. "Hoşgeldin Gürsel ağabey bütün Karadeniz CHP'yi destekliyor" şeklinde kemençe eşliğinde söylenen maniler, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin'i oldukça sevindirdi. Kemençe eşliğinde söylenen manileri dinleyen ve balık ekmek yiyen Tekin, Karadenizlilerle birlikte horon oynadı.

Tekin, daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in bazı hakim ve savcıları fişledikleri yönündeki açıklamasıyla ilgili bir soru üzerine Tekin, "Sanırım 6 ay önce Maraş Milletvekili artık biz fişleyeceğiz demişti. Sayın Bakan da bunu doğruladı. Referandum öncesinde Sayın Başbakan ve AKP yönetimi özgürlük ve demokrasi vaat etmişti. Şimdi devletin kendisi insanları fişliyor. Demek ki hepimiz fişleneceğiz hiç önemi yok. 6 ay sonra yeni bir iktidar bunların hepsini
ortadan kaldıracak. Telefon dinlemeleri tarihe gömülecek. Dünyanın hiçbir yerinde telefon dinlemesi yok" diye konuştu.

CHP Mamak İlçe Örgütü tarafından düzenlenen aşure etkinliğine CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav'ın gelmesi nedeniyle mi katılmadığı yönündeki bir soru üzerine ise Tekin, böyle bir durumun asla söz konusu olamayacağı Eski Genel Başkan ve Eski Genel Sekreter ile arasında hiçbir sorun olmadığını söyledi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com