Demet Akalın bebeğini mi kaybetti?

Demet Akalın bebeğini mi kaybetti?
Doğum günü olan 23 nisan tarihinde Çırağan Sarayı'nda Okan Kurt ile evlenen Demet Akalın'ın hamile olduğu ancak bebeğini düşürdüğü ortaya çıktı.
Geçtiğimiz gün Kıbrıs konseri esnasında Yakın Doğu Üniversitesi'nde düzenlenen bahar şenliklerinde sahneye çıkan Demet Akalın'ın konserinde olaylar çıkınca konser iptal edilmişti.
 
Protestolara , bir konserde Akalın'ın kendisini izleyenlere sarf ettiği 'Dağdan mı indiniz, Diyarbakır'dan mı geldiniz? Niye oynamıyorsunuz' şeklindeki sözlerinin neden olduğu öne sürülmüştü.
 
Konser sırasında bir grup tarafından protesto edilen Akalın'a pet şişe atılmış, pet şişelerden biri şarkıcıya isabet etmişti. Daha sonra korumalar sahnede şemsiye açarak Demet Akalın'ı sahneden indirmiş, olaylar nedeniyle konser iptal edilmişti.
 
Akalın'ın yaşananların ardından çok üzüldüğü ve bebeğini düşürdüğü iddia edildi. 

Çocuğunu düşüren Akalın, twitter da patladı. Önceki sabah sinirli ve gergin olan Akalın, "Bütün lanetim bedduam beni üzenler için... Allah katında yeriniz yok. Belalar içinde boğulun. Kör seytanınızdan bulun... Doğmamış bebek katilleri. Sizi mezar bile paklamaz" diyerek kime mesaj gönderdiği de merak konusu oldu. 

Daha sonra bir takipçisinin ortaya kürtajla ilgili bir yazı yazmasına Akalın, "Biraz ne olur şu kurtaj ve benzeri şeyleri yazmayalım. Gerçekten kaldıramıyorum okudukça" diyerek ricada bulundu. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com