Demet Akalın Gülben Ergen'e verdi veriştirdi!..

Demet Akalın Gülben Ergen'e verdi veriştirdi!..
4 Şubat'ta kızı Hira'yı kucağına alan şarkıcı Demet Akalın doğumdan 32 gün sonra, sahneye çıktı.

Vatan'da yer alan habere göre kocası Okan Kurt’un ön sıradan izlediği popçu, sahneden Gülben Ergen’e takıldı: Evime şu günlerde misafir kabul etmiyorum ama Gülben yüzsüzlük yapıyor. Kapıya geliyor, sen stüdyoya git ben Hira’yı yediririm diyor. Kâbe’den bir örtü getirdi, rehin aldı bizi. Bir an önce evlenip bir kız doğursa da kurtulsam.

Hira her bebek gibi beni uykusuz bırakıyor ama ben babayı uyandırmamaya çalışıyorum. Adam dün akşam 7’de geldi, bu sabah 9 buçuğa kadar uyudu.

"SÜREKLİ KORKU HALİNDEYİM"

Anne olunca hayatın değişiyor ama güzel manada değişiyor. Sürekli korku halindeyim. Okan arabayı kullanırken 'yavaş yavaş' diyorum. Sanki bana bir şey olacak o yalnız kalacak, kimse bakamayacak ona gibi deli psikolojisi" diye konuştu.

Kadınlar Günü sebebiyle eşinden bir hediye almadığını ifade eden Akalın şunları söyledi:

"BİR ARABAYA KANDIRAMAZSIN"

"Kadınlar gününde hiçbir şey gelmedi. Her şey çocuk yapana kadarmış. Değişti ağabey, artık yüzüme bakmıyor o eski romantik adam yok.Bugün orkestradan davulcum gül getirdi. Okan’dan tık yok. Okan’ın gözüne bakarak 'Sağol canım' dedim. Bir arabayla kandıramazsın beni" diye konuştu.

Yeni çıkartacağı 'Rekor' isimli albümündeki şarkıları ilk kez Sahne İstanbul’da söyleyen Demet Akalın birbirinden güzel parçalarıyla kendisini izlemeye gelen yaklaşık 500 kişiye muhteşem bir gece yaşattı. (KKK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com