Demet Akalın isyan etti

Demet Akalın isyan etti
Sağlık sorunları sebebiyle çok istediği halde hamile kalamayan Akalın hamilelik haberlerine isyan etti

Demet Akalın bir süredir bebek sahibi olmak istiyor ancak bazı sağlık sorunları buna müsaade etmiyordu. Dün medyada yine hamile haberleri çıktı ve Akalın artık isyan etti.

Hamile olmadığını her yerde söylemesine rağmen hakkında devamlı hamile haberleri çıkmasına sinirlenen Demet Akalın twitter'dan isyan etti. Alışveriş merkezinde x-ray cihazından geçmemesi üzerine hamile olduğu iddia edilen sanatçı yazdığı mesajda "yine istinyepark!yine guvenlik!yine agzimdan cikmayan soz!kacinci ikazim sizi!siz diye diye zorla hamile kalicam!salagimya size itiraf edicm. havaalnlari dahil bir senedir dedoktorden gecmem kanser yapiyo elle arama rica ederim sizde gecmeyin allah allh!!!" dedi.

Geçtiğimiz aylarda bir dergiye verdiği röportajda hamilelikle ilgili tüm yaşadıklarını şöyle anlatmıştı; "Geçen sene hamileliğimi sonlandırmak zorunda kalmıştım. Ondan sonra da bir türlü hamile kalamadım. Çok uğraş verdik bunun için, hâlâ veriyoruz. Ama bir-iki aydır ilaç almayı bıraktım. Bebeği tamamen sağlık problemlerinden dolayı aldırdık. Yukarıdakiyle bir bağlantı kurduğuma inanırım hep. Eğer o bebeği aldırmasaydık muhtemelen daha büyük sağlık problemleri yaşayacaktık. Kistlerim vardı. Hepsini aldırdık, bir sürü tedavi gördüm. O yüzden bebek mevzuunda bir yerlere erişmek istiyorum artık. Şu anda hayattan istediğim tek şey anne olmak. O mutluluğu tatmak istiyorum. Doğru adamı bulmuşken, bu kadar mutluyken, mutluluğumuzu artırmak istiyorum." (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com