Demet Akalın ve Ece Erken Fena Kapıştı!

Demet Akalın ve Ece Erken Fena Kapıştı!
Ece Erken'in kendisi için yazdığı cep mesajını gören Demet Akalın, adeta çılgına döndü. Şarkıcı mahkemeye koştu Ece Erken ise Twitter başına...

Mahkemelik olan ünlüler kervanına Demet Akalın ve Ece Erken de ekleniyor. Bir dönem mahkemelik olduğu Mehmet Ali Erbil'i hastanede ziyaret ederek aradaki buzları eriten Demet Akalın, sunucu Ece Erken'in kendisi için yazdığı cep telefonu mesajını görünce çılgına döndü.

MESAJI ÖĞRENDİ
iddialara göre adı Erbil'le anılan Yeliz Şar, seksi şarkıcının Mali'yi ziyaret etmesini kıskandı ve bu durumu yakın dostu Ece Erken'e anlattı. Güzel sunucu da Mali'ye mesaj atarak Demet Akalın'ı kötüledi. Bu mesajı öğrenince küplere binen Akalın, sabah erken saatte savcılığın yolunu tuttu.

DEMET AKALIN:
Sabah sabah Elif'imle savcılığa gidiyoruz:) Bir sunucuyu şikayet etmeye... Erken kalkan Erken yol alır

ECE ERKEN:
Ünlüler bir aynaya bakıp konuşmalı. Geçmişini, nasıl ünlü olduğunu unutmamalı. Balonstar ve yalancılara verilecek en güzel yanıt susmak ya da mahkeme. Aksi haller tarzım değil...

EŞYALARI GÖNDERDi
Demet Akalın, boşandıktan sonra birlikte yaşamaya devam ettiği Önder Bekensir'le yollarını yine ayırdı. Acarkent'teki evine geri dönen Akalın, eski aşkının eşyalarını da gönderdi.

ECE'YE HESAP SORACAK
Demet Akalın şikayet sebebinin Ece Erken'in Mehmet Ali Erbil'e kendisiyle ilgili attığı bir mesaj olduğunu söyledi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com