Demet Akalın'a 'Şırfıntı' Dedi!

Demet Akalın'a 'Şırfıntı' Dedi!
Mehmet Ali Ilıcak, Demet Akalın'ın eşiyle ilgili eleştirilerine twitter'den “Bana büyüklerim 'şırfıntılara bulaşma' derdi de inanmazdım” diye yanıt verdi...

Demet Akalın ile Mehmet Ali Ilıcak arasındaki twitter'da yaşanan tartışma yeniden alevlendi. Geçtiğimiz aylarda Ilıcak ile Akalın'ın arasındaki şakalaşmayla başlayan tartışmaya Akalın'ın sevgilisi Önder Bekensir katılmış ve “O klavyeyi yediririm sana “ demişti.
Bu kez Demet Akalın, kendisi ve sevgilisi Bekensir hakkında Süperklüp programına röportaj veren Ilıcak'a şarkıcı eşi Meyra'yı kastederek twitter'dan “Ya yazık şu kızcağıza bir konser bağlayın da kocası sussun. Günahtır, ayıptır. En az 45 gün önce kampa giriyor ama yedeğim olabilmesi için bile 35 bin konser vermesi lazım. Senede tek konser vermekle olmaz” diyerek mesaj yolladı.

Ağır ifadeler kullandı
Bu yorumu gören Ilıcak küplere bindi ve şu satırları kaleme aldı:
“Bana büyüklerim 'Şırfıntılara bulaşma' derdi de inanmazdım. Haklılarmış. Büyük sözü dinleyeceksin. Üstüme bir tanesi bulaştı. Silkemiyorum! Olup olmadık yerde karşıma çıkıyor. Adil güreşmiyor, güreşemiyor. Varsa bir hadise buradayım Hodri Meydan! Ama eşimi kirli diline pelesenk etme. Unutma ki; sıçrayan pislik yıkamakla geçer ama pislik hep pislik kalır! Sıçradıkça gündem oluyorsun. İşinle, sesinle, hanımlığınla, insanlığınla var ol! Kalıcı olur, gönülleri fethedersin. Yoksa gün gelir mazi olursun! Adın kalır, sen yok olursun. Eşimi ağzına alacaksan, önce çalkalayacaksın. Seviyene inerim ama o senden çok uzak. O,senin olamadığın yerde! Kendine başka zemin ara. Eşim Meyra'dan bu vesile ile özür diliyorum.”
Akalın da bunun üzerine konuyu yargıya taşıyacağını açıkladı ve Ilıcak'a “Bir daha ağzını açarsan kadın halimle karşına dikilirim!” cevabını verdi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com