Demet Akalın'ın Konseri Neden İptal Oldu?

Demet Akalın'ın Konseri Neden İptal Oldu?
Bugüne kadar Demet Akalın'ın konser alanını hınca hınç doldurduğunu, gidenlere müthiş bir eğlence yaşattığını okuduk hep gazetelerde. Fakat bugün farklı bir haber vardı.

Yazılan haberde; "Ünlü popçu, aylar öncesinden Kayseri'deki Kadir Has Salonu'nda bir konser vermek için anlaşma imzaladı. Konser günü olan 2 Nisan'da soluğu kentte alan seksi popçu, aldığı haberle neye uğradığını şaşırdı. Konser alanı bomboştu.

Yaklaşık 7 bin kişilik konser alanında 500 hayranının olduğunu öğrenen Demet Akalın, etkinliği son anda iptal etti. Konser alanına giden 500 kişiye ise organizasyonun teknik bir arıza nedeniyle iptal edildiği söylendi. Bunun üzerine seksi popçu, Kayserili hayranları tarafından protesto edilirken; Demet Akalın cephesinden konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı" denilmişti.

Haberin doğru olduğunu söyleyen Demet Akalın, dolandırıldığını belirtti...

Demet Akalın'ın anlattığına göre Kayseri'deki organizatör 3 bin bilet satıldığını söylemiş. Fakat Demet gittiğinde ne bilet satılmış, ne adamı bulabilmiş, ne de parasını alabilmiş. Bunun üzerine savcılığa gidip suç duyurusunda bulunmuş. Bu tatsız olayın ardından da ikinci bir iş için Ürgüp'e gitmiş. Orada yapılan bir parti de sahne alan Akalın, yaklaşık bin kişiye müthiş bir konser vermiş..

Kısacı gittiği her mekanı hınca hınç dolduran Demet Akalın bu sefer organizatörün kurbanı olmuş. Ne diyelim umarım böyle bir tatsızlık bir daha yaşanmaz..

GECCE.COM

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com