Demet Akbağ belediye başkanı oldu!

Demet Akbağ belediye başkanı oldu!
Her filmi olay olan ünlü sanatçı Demet Akbağ bu defa da belediye başkanlığına soyundu.

Ünlü oyuncu Demet Akbağ yine ilginç bir projeyle karşımızda. Farklı karakterleri canlandırmaktan hoşlanan Akbağ bu defa da karşımızda okuma yazma bilmeyen bir belediye başkanı olarak çıkıyor. “Hükümet Kadın” isimli Akbağ’ın yeni filmi 1 Şubat tarihinde sanat severlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Hükümet Kadın’ın konusuysa şöyle:
 
Midyat'ta yaşayan, 8 çocuk annesi Xate okuma yazması olmayan bir kadındır. Fakat çevresindekilerden tek farkı kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıdır. Bir gün, hiç beklenmedik biçimde kendisini Midyat'ın Belediye Başkanı olarak bulur! Ev kadını olarak ne kadar işinde iyiyse, çocuklarına rağmen Başkanlığı da o kadar iyi götürmeye niyetlidir. 

Kısa zamanda 'Hökümet' gibi kadın olduğunu kanıtlayan Xate, her türlü problemi de kendi kadınca yöntemleriyle çözmenin yolunu bulur.Artık sadece Midyat halkı için değil, ülkedeki diğer insanlar için bile hayat eskisi gibi olmayacaktır.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği komedi filmi Güneydoğu'da yaşayan ve görev yapan ilk kadın belediye başkanının, sekiz çocuklu Xate'nin hikayesini beyazperdeye aktarıyor. Çekimleri Mardin'in Midyat ilçesinde gerçekleştirilen filmin başrollerinde Demet Akbağ, Ercan Kesal ve Bülent Çolak bulunuyor. (SAE)
 
FİLMİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com