Demet Evgar Striptiz Sahnelerini Anlattı!

Demet Evgar Striptiz Sahnelerini Anlattı!
Evgar, olay sahneleri işte böyle anlattı...

Saba Tümer, CNN Türk ekranlarında 'Vay Arkadaş Manik, Tik, Dildo' filminin oyuncularını ağırladı. Hayli eğlenceli geçen sohbete 'Bir Kadın Bir Erkek' dizisiyle geniş bir hayran kitlesi kazanan ünlü oyuncu Demet Evgar'ın filmdeki striptiz sahneleri damga vurdu.

Medyada da geniş yer bulan striptiz sahnelerinin nasıl çekildiğini anlatan Evgar, çekimlerin çok eğlenceli geçtiğini söyledi. Saba Tümer'e de striptiz yapması tavsiyesinde bulunan ünlü oyuncu 'inan bayılacaksın, bir daha bırakamazsın' dedi.

Demet Evgar: İki dakikalık bir sahne sadece. Ama o iki dakika için iki aydan fazla ders aldım. Harika bir şey aslında. Çok eğlenceli, süper. Bayılırsın yani. İnanılmaz formda tutuyor bir de. Zaten akrobasiye dayalı bir spor gibi. 16 ülkede federasyonu var ve spor olarak değerlendiriliyor. 17. yüzyılda masumiyetin dansıymış gerçi, artık nasıl bir masumiyetse.

Saba Tümer: Zevkli ama çok zor bir şey olsa gerek, bu hareketleri nasıl yaptın?

Demet Evgar: Bütün vücudunu bacağının iç tarafıyla taşıyorsun. Hiç bırakılacak bir şey de değil. Sen de bir başla bir daha bırakmazsın, hastası olursun inan.

İŞTE EVGAR'IN O SAHNELERİ ANLATTIĞI DAKİKALAR! (VİDEO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com