Demi Moore'un fotoğrafları başına iş açtı

Demi Moore'un fotoğrafları başına iş açtı
Oyuncu Demi Moore'un bir partide eğlenirken yayınlanan görüntülerine sinirlenen kızları ünlü aktrisle görüşmeyi kesti.

Son olarak şarkıcı Lenny Kravitz ile Miami’de bir partide eğlenirken görüntülenen ünlü oyuncu Demi Moore’un medyaya yansıyan pozları ailesini kızdırdı.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; Demi Moore’un sorumsuz eğlencelerini ve tuhaf davranışlarını neden gösteren eski kocası Bruce Willis ve kızları; Rumer (24), Scout (21) ve Tallulah (18) ünlü oyuncu ile görüşmeme kararı aldı.

Bu olaydan önce de anneleri ile araları bir süredir açık olan kızlar, Moore ile yeni barışmıştı.

Ünlü oyuncunun kızları, annelerinin Ashton Kutcher ile ayrılığının ardından girdiği rehabilitasyon sürecini henüz arkalarında bırakmıştı.

Ashton ile boşanmasının ardından destekledikleri annelerinin, sonrasında büyük kızı Rumer`ın arkadaşı Vito Schnabel ile birlikte olması Moore’un kızları ile arasını açmıştı.

Bu ilişkisi de hüsranla sonuçlanan ve 26 yaşındaki sevgilisi Vito tarafından terk edilen Moore, kendini yeniden eğlenceye verdi.

Ünlü oyuncu eşi Bruce Willis`in karısı Emma doğum yaptığında da kontrolünü kaybetmiş ve kızları tarafından rehabilitasyona girmesi konusunda desteklenmişti.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com