Demirel il başkanlığına aday oldu

Demirel il başkanlığına aday oldu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak eski Merkez İlçe Başkanı İsmail Demirel, 14 Mart'ta yapılacak kongrede il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak eski Merkez İlçe Başkanı İsmail Demirel, 14 Mart'ta yapılacak kongrede il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
İsmail Demirel parti binasında düzenlediği basın toplantısında 14 Mart'ta yapılacak CHP Uşak İl Kongresi'nde il başkanlığına ülkenin ve Uşak'ın kötü gidişine dur demek için aday olduğunu ifade etti. Türkiye'nin yıllardır kötü yönetildiğini iddia eden Demirel, CHP olarak bu kötü gidişata dur demek istediklerini iddia etti. AK Parti iktidarının ülkeyi kamplara ayırdığını ve bunun sonucu olarak Türkiye'nin dört bir yanının yangın yerine döndüğünü savunan İsmail Demirel şunları söyledi;
“'AK Parti iktidarı kötü yönetimi ile ülkeyi yangın yerine çevirdi. Mutlu küçük bir azınlığın dışındaki toplumun tüm kesimleri iktidardan ve oluşturduğu kadrolardan büyük bir rahatsızlık duyuyor. Küçük bir azınlık dışında kalan toplumun büyük bir kesimi yoksulluğa mahkum edildi. AK Parti iktidarı 8 yıldır kendisine muhalefet eden herkesi düşmanı olarak gördü. Düşman gördüğü kesimlere karşı da baskı ve yıldırma politikaları uyguluyor. Toplumu sindirmeye çalışan zihniyet kurumlar arasındaki ilişkileri yıprattığı gibi ülkeyi de gerdi.
Bu ortamda CHP'nin yurt genlinde devam eden kongreleri çok büyük önem kazanmaktadır. Ülkenin içinde bulunduğu kötü duruma dur demek için il başkan adayı oldum. Partimizi başarıya ulaştıracak kadrolarla kongreyi kazandığımız takdirde çalışmalarımıza hız vereceğiz'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com