Demirkol'dan Tuhaf İddia!

Demirkol'dan Tuhaf İddia!
Spor yazarı Mehmet Demirkol, Hakan Arıkan ile ilgili tuhaf bir iddia ortaya attı..

Hakan’ın gözü bozuk

Demirkol, Beşiktaş’ın kalecisi için “ ciddi testlerden geçmesi gerekiyor, gözleri bozuk bile olabilir” dedi.

SEZONA muhteşem başlamasına rağmen yaşadığı sakatlıkların ardından üst üste hatalar yapan ve özgüvenini de yavaş yavaş kaybettiği görülen Hakan Arıkan ile ilgili olarak tuhaf iddia ortaya atıldı. Sezon başında panter gibi olmasının da etkisiyle Milli Takım’ın kadrosuna da giren Hakan, Schuster’in tüm güvenine rağmen son dönemde hayâl kırıklığı yarattı. Hatta Alman hoca Porto maçı sonrası Hakan ile ilgili bir soru üzerine “Yeterince şans bulduğunu düşünüyorum” diyerek kalede değişiklik yapabileceğinin sinyalini verdi.

‘DOĞRU DEĞİL’

NTVSPOR’DA yayınlanan ‘Spor Servisi’ programında ise spor yazarı Mehmet Demirkol, Porto maçında tribünlerin de protestosuna maruz kalan 27 yaşındaki eldivenin hatalarının sebebine ilginç bir bakış açısı getirdi. Hakan’ın çok atletik olmasına rağmen yan top hatalarıyla çok gol yediğini söyleyen Demirkol, tecrübeli kalecinin boyutları göremediğini ileri sürdü.

ise bu iddiayı Beşiktaş kanadına sordu. Ancak siyah-beyazlılardan yapılan açıklamada bunun söz konusu olmadığı ifade edildi.

İnönü stresi

Beşiktaşlı futbolcular ise tecrübeli eldiven “Taraftar homurdanınca anında dağılıyor” yorumunu yapıyorlar.

PORTO maçında 3. golü yedikten sonra tribünlerin ıslıkladığı Hakan’la ilgili olarak takım arkadaşları Fİ-YAPI İnönü Stadı’nda baskıyı kaldıramadığını düşünüyor. Beşiktaşlı oyuncular, aralarında yaptıkları sohbetlerde “Çok kaleci ama İnönü’de tribünlerin homurtusunu duyduğu anda dağılıyor. Özgüvenini kaybedince de basit goller yiyor” ifadeleriyle Hakan’ı yorumluyor. Tecrübeli kalecinin performansına bakıldığında gerçekten de hatalarının çoğunu içerde yaptığı görülüyor.

DERBİDE BAŞLADI

BU sezon ilk ciddi hatasını Kadıköy’deki F.Bahçe derbisinde yapan 27 yaşındaki file bekçisi, ardından Dolmabahçe’de Antalyaspor, Manisaspor ve son olarak da Porto maçlarında akıl almaz hatalara imza attı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com