Demirören : "Beşiktaş'tan ayrılmak..."

Demirören : "Beşiktaş'tan ayrılmak..."
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, TFF binasından ayrıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı Yıldırım Demirören, "27 Şubat'taki Olağanüstü Genel Kurul'a 14 Süper Lig kulübünün desteğini alarak aday oluyorum" ifadelerini kullandı.

Demirören, siyah-beyazlı kulübün yöneticilerinden Cengiz Zülfikaroğlu ile birlikte TFF'nin İstinye'de bulunan binasına geldi ve adaylığını resmiyete döktü.

DEMİRÖREN NELER SÖYLEDİ ?

Demirören, "Müracat eden 19 adaydan biriyim. Tek hedefimiz Türk futbolunu bu kaostan, kimse üzülmeden, UEFA ile yapacağımız yeni görüşmelerle çıkarmak istiyoruz. Herkesin desteğiyle bir yere gelmek istiyoruz. Türk futbolunun sorunlarını çözmek için yola çıktık" dedi.

Yıldırım Demirören sözlerini, "Eğer genel kurul bizleri takdir ederse, büyük takımların da başkanı olarak genel olarak mücadele edeceğiz. Beşiktaş başkanı olarak çok güzel günlerimiz oldu. Beşiktaş'tan ayrılmak kolay değil. Her şeyin hayırlısı olsun. Beşiktaş, kendi başkanını seçecektir." ifadeleriyle sonlandırdı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEYİN...

Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı Hasan Akıncıoğlu, Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Yıldırım Demirören'in, 27 Şubat'ta yapılacak Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlığa aday olmasından, vakıf yönetiminin büyük çoğunluğu olarak memnuniyet duyduklarını bildirdi.

Akıncıoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı sıfatıyla yaptığı yazılı açıklamada, Yıldırım Demirören'in aday olacağını memnuniyetle öğrendiklerini belirterek, ''Vakfımız yönetimi, büyük çoğunlukla Sayın Demirören'in başkan adaylığını destekleme kararı almıştır. Sayın Demirören'e seçim sürecinde başarılar dileriz'' ifadesini kullandı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com