"Demirören bu kaosu çözemez"

"Demirören bu kaosu çözemez"
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER - Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için adaylığını açıklayan Yıldırım Demirören'le ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. TRT SPOR'da yayınlanan 'Futbol Ateşi' programına telefonla bağlanan yeşil-beyazlı kulübün başkanı, Yıldırım Demirören'in ortada bulunan kaosu çözeceğine inanmadığını söyledi.

"ATA AKSU'NUN FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUZ"

Ortada iç açıcı bir durum olmadığının altını çizen Yazıcı, "Ata Aksu'nun bu konuda daha faydalı olacağına inanıyoruz" dedi.

Aksu ile ikili görüşme yapmadıklarını belirten tecrübeli kulüp başkanı, "Aksu ile ikili görüşmeler yapmadık. Ama Ata Aksu'yu tanıyoruz. Çok tecrübeli bir spor adamı. Şu aşamada sayın Aksu'nun daha faydalı olacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

"DEMİRÖREN BÖYLE BİR ŞEYE GİRMEMELİYDİ"

Ortada anormal bir durum olduğunu ifade eden İbrahim Yazıcı, "Eski başkanlar aday olmamalı diye konuşmuştuk. Futbolun içinden, futbolu bilen bir kişi olsun istiyorduk. Sayın Mehmet Ali Aydınlar'ın, görevine devam etme durumu vardı. Daha sonra Şenes Erzik ismi ortaya atıldı. Erzik ismine kimse karşı çıkmazdı. Ama ne olduysa Erzik, son dakikada aday olmayacağını söyledi. Ortada anormal bir durum var. Bence böyle bir şey girilmemeliydi" dedi.

"ÖYLE BİR İSİM OLMALIYDI Kİ..."

Yıldırım Demirören'in ortada bulunan kaosu çözemeyeceğini düşündüğünü söyleyen Yazıcı, "Sayın Demirören, kendi camiasının tamamen sahibi midir? Bu bana düşmez ama... Beşiktaş'ta örneğin bir Süleyman Seba, herkes tarafından sevilir sayılır. Öyle bir isim olmalıydı ki, herkesi kucaklayabilmeliydi" açıklamasında bulundu. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com