Demirören çıldırdı

Demirören çıldırdı
A Milli Takım'ın Ukrayna maçı öncesi otopark izni olmadığı için stada sokulmayan Yıldırım Demirören küplere bindi.

Milli Takım'ın 2014 Dünya Kupası Grup eleme maçları için yaptığı hazırlık kampındaki Ukrayna karşılaşması öncesi, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in stat kapısında 45 dakika bekletildiği ortaya çıktı.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan haberde; Demirören'in, yöneticilerden Cengiz Zülfikaroğlu, Arif Koşar ve eşiyle birlikte stat kapısına geldiklerinde araçları için otopark izni alınmadığından mağdur oldukları belirtildi.

Milli Takım lojistik işlerinden sorumlu Hüseyin Şahin'in ihmalkârlığı neticesinde 5 Haziran'da Almanya'nın Ingolstadt şehrindeki Audi Sportpark Stadı'nda oynanan maç öncesi yaşananlar Yıldırım Demirören'i küplere bindirdi.

HASTALIĞINI ÖĞRENDİ KONUYU KAPATTI

Şahin yüzünden stat kapısında yaklaşık 45 dakika bekletilen Demirören bu olay sonucunda öfkesini Milli Takımlar Sorumlusu Selim Koray'dan çıkardı. Demirören, sorumlular hakkında yasal işlem yapılmasını istedi.Önceki gün Hüseyin Şahin'in işini ihmal ettiği gerekçesiyle sözleşmesi fesh edilmek istendi. Fakat, Cengiz Zülfikaroğlu ile Arif Koşar araya girerek Demirören'i ikna ettiler. Çünkü Hüseyin Şahin'in kısa bir süre önce böbreği alınmış, tek böbrekle yaşamını sürdürüyordu. Bunu duyan Demirören, "Sağlık sorununu keşke daha önce söyleseydiniz. İşine devam etsin" diyerek konuyu kapattı.

YÖNETİCİLER DE KALE ARKASINDA BEKLETİLDİ

TFF'nin davetlisi olarak Almanya'ya giden bazı kulüp başkanları ve yöneticiler de Ukrayna maçında organizasyon hataları yüzünden şikayetçi oldu. Misafirlerin önce kale arkasında bir yere alındığı bu duruma tepki gösterilmesi üzerine protokol tribününün yanındaki bir salona götürüldükleri ortaya çıktı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com