Demirören - Havutçu görüşmesi bitti!

Demirören - Havutçu görüşmesi bitti!
Neler konuşuldu, ne karar verildi ?

Sansürsüzhaber - Beşiktaş'ta 5 aylık bir süre sonrası tahliye olan teknik direktörle Tayfur Havutçu arasındaki görüşme sona erdi.

Siyah-beyazlı kulübün başkanı yaptığı açıklamada, "Hocamızın biraz dinlenmesi lazım. Durumuna kendi karar verecek" ifadesini kullandı. 

Tayfur Havutçu ise, "Başkanımızla görüşme yaptık. Maçı izleyeceğiz. Umarım kazanır ve grup lideri oluruz. Daha sonra bir basın toplantısı düzenleyeceğiz. Bugünkü toplantı onun içindi" diye konuştu.


 
Metris Cezaevi'nden önceki gün tahliye olan Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, eşiyle birlikte başkan Yıldırım Demirören'i evinde ziyaret etti.
 
Ziyaret öncesinde basın mensuplarına bir açıklamada bulunan Demirören, "Hocamız önümüzdeki hafta içi genel bir açıklama yapacak. Bütün arkadaşlarımız dışarıda ve şu anda çok mutluyuz. Zaten her zaman suçsuz olduklarına inanıyorduk. Tayfur Hoca şu anda takımın hocasıdır. Bunu herkes biliyor zaten. Hocamızın biraz dinlenmesi lazım sadece. Ne kadar süreceğine kendisi karar verecek. İnşallah çabuk döner" dedi.
 
Tayfur Havutçu ise Beşiktaş'ın Stoke City ile bugün yapacağı karşılaşmayı başkan Yıldırım Demirören'in evinde birlikte izleyeceklerini belirterek, şunları söyledi:
 
"Bugün kendilerini ziyarete geldik ve maçı burada izlemeye karar verdik. Özgürlüğümüze kavuştuğumuz için mutluyuz. Önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili detaylı bir basın toplantısı yapacağım."
 
Daha sonra Yıldırım Demirören ve Tayfur Havutçu, eşleriyle birlikte basın mensuplarına poz verdiler.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com