Demirören 'Yıldız Hoca' Avında

Demirören 'Yıldız Hoca' Avında
Geçtiğimiz günlerde Rafael Benitez ile Londra'da görüşen Yıldırım Demirören, Roma'dan ayrılan Ranieri'yi de listeye aldı. Hedef en geç Haziran'a kadar iki hocadan birisini bitirmek.

Bu sezon transfere çok büyük paralar harcayarak Quaresma, Guti, Simao ve Almeida gibi yıldızları Beşiktaş'a kazandıran Başkan Yıldırım Demirören, beklenen sonuçların gelmemesi nedeniyle sıkıntılı... Çok büyük ümitlerle takımın başına getirilen Bernd Schuster'in yıldızları iyi yönetemediğini düşünen Demirören, bu kez de dünyaca ünlü bir teknik adam için kolları sıvadı.

KIEV YENİLGİSİ İŞİ BİTİRDİ!

Dinamo Kiev önünde İstanbul'da alınan 4-1'lik yenilginin ardından Londra'da Rafael Benitez ile görüşme yapan Başkan Yıldırım Demirören, listeye ünlü bir hocayı daha ekledi. Beşiktaş yönetiminin, Roma'daki görevine son verilen Claudio Ranieri'yle masaya oturacağı ifade ediliyor.

SERDAR ADALI GÖRÜŞECEK

Futbol Komitesi Başkanı Serdar Adalı'nın birkaç gün içinde Ranieri'yle görüşerek fikir alışverişinde bulunacağı öğrenildi. Beşiktaş yönetiminin hedefi iki ünlü teknik adamdan birisini haziran ayına kadar bitirmek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com