Demirören'den 4 Önemli Mesaj!

Demirören'den 4 Önemli Mesaj!
Takımının Antalya'daki kampından dün ayrılan Başkan Yıldırım Demirören, teknik heyet, kaptan ve yöneticilerle ayrı ayrı toplantı yaptı, gerekli uyarılarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören son sözü söyledi... Siyah-Beyazlılar'ın Antalya kampından dün ayrılıp, İstanbul'a dönen Demirören, talimat vermeyi de unutmadı. Teknik heyet, takım kaptanı ve yöneticilerle ayrı ayrı toplantı yapan Kartal'ın patronunun talimatnamesi şöyle:

Serdar Adalı'ya:
Takımı bir an bile yalnız bırakmayın. Başarıyı, vatanın kadar önemseyip tüm sorunların üstüne gidin. Bu konuda tüm yetki elinizde. Hiçbir dönemde olmadığı kadar geniş yetkilere sahipsiniz. Bu çerçevede takımın içinde kalın. Sadece transfer yapmak ile iş bitmiyor. Asıl yük ve sorumluluk bundan sonra başlıyor. Alınan oyunculardaki başarılı çalışmanızı aynen koruyup devam edin.

Cengiz Zülfikaroğlu'na:

İş bitirici özelliğini herkese gösterdin. Ancak medya ilişkileri konusunda büyük sıkıntı var. Portekizliler'i aldık, dünya bizi konuşuyor, ama gazetelerde eski oyuncuların röportajları çıkıyor. Bunların iyi organize edilmediği ortada. Elimizdeki değerleri, vitrine koyalım. Bunların sayesinde müthiş sponsorluk talebi var. Bu işleri ancak sen idare edersin ama henüz bunu göremedim.

Bernd Schuster'e:
Elinize altın gibi değerli ve ligin en güçlü kadrosunu teslim ettik. Bundan sonra bizden olay çıktı, sizin omuzlarınıza bindi. Duruma göre yerli takviyeler de yapacağız. Temaslarımız sürüyor. Ancak bu saatten sonra en küçük bahane istemiyorum. Sizlerin durumu alınacak skorlarda saklı. Lig, kupa ve özellikle de Avrupa'da başarı istiyorum, bekliyorum. Takımı ona göre hazırlayın.

ibrahim Toraman'a:
Kaptan olarak içeriye hakim ol. Aradaki puan farkını değil, sadece rakipleri düşünün. Her maça final gibi hazırlanın. Aranıza yeni katılan yabancılara ayrı ilgi alaka gösterin. Biz yerli-yabancı ayrımı yapmıyoruz, fakat dünya çapındaki yıldızları önce siz kollayıp koruyun. Gerçek kimliğinizi ortaya koyun. Yüreğiniz ile oynayın.

Fanatik

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com