Demirören'den gönderme!

Demirören'den gönderme!
TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile Sarar Şirketler Grubu CEO'su Emre Sarar arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile Sarar Şirketler Grubu CEO'su Emre Sarar arasında, Sarar'ı 4 yıl daha Milli Takımlar Moda Sponsoru yapan anlaşma imzalandı.

Le Meridien Otel'de gerçekleştirilen imza törenine TFF 1. Başkan Vekili Ufuk Özerten, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Fethi Heper, Cengiz Zülfikaroğlu, Arif Koşar, Serhat Soysal, Genel Sekreter Prof. Dr. Emre Alkin, A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve Milli Takım Kaptanı Emre Belözoğlu katıldı.

SARAR'A TEŞEKKÜR

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Sarar'ın 16 yıldır Milli Takımların sponsoru olduğunu ve en eski sponsorlar arasında yer aldığını belirterek, "Sarar ile yeniden mukavelemizi uzatıyoruz. Abdullah Hocamız'ın ve Emre'nin şıklığı göz önünde. Sarar'a Milli Takımımıza verdiği destek için teşekkür ediyorum, hayırlı olsun" dedi.

DEMİRÖREN'DEN GÖNDERME

Yıldırım Demirören, milli takımlar resmi moda sponsoru Sarar ile yapılan 4 yıllık sözleşmenin mali açıdan ne getirdiği yönündeki soruyu ise ilginç bir şekilde yanıtladı. Demirören soruya "Federasyondaki odama parmak iziyle giriyorum. İçerde de masaj yapıyoruz. Televizyonlarda ihaleye fesat karıştıran veya personeli zorlayan, 'bu firmayı alın' diyen insanları çıkarıp, Türk futbolunu yönlendirmeye çalışıyoruz. Bunlar kolay değil. Rakamı söylemeyeceğim" diye yanıt verdi.

Sponsorluk anlaşmasıyla ilgili de açıklamalarda bulunan TFF Başkanı, şunları söyledi:

"Federasyonumuzun 16 yıllık sponsorluğunu yapan, neredeyse ilk sponsorlardan Sarar firmasıyla yeniden sözleşme uzattık. Kaptanımız Emre ve hocanın şıklığını görüyorsunuz. Emre'nin şapkası eksik. Futbol sponsorlarla yaşıyor. Sarar firmasına milli takıma ve federasyona olan güveni için teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlı olur."

(A) Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, desteğini 20 yıla uzatan Sarar'ın kendilerine verdiği kıyafetleri giydiklerini ve Danimarka ile oynayacakları 500. maçta da bunun böyle olacağını dile getirdi.

Sarar CEO'su Emre Sarar ise, 16 yıldır Milli Takımlar Moda Sponsoru unvanını gururla taşıdıklarını ifade ederek, "İyi günde, kötü günde Milli Takımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Anlaşmayı 4 yıl daha uzatıyor olmanın haklı sevincini yaşıyoruz. Milli Takım'a desteğimiz sürecek. İnşallah nice başarılara imza atarlar" diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, (A) Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı'ya destek verdi.

Demirören, Le Meridyen Otel'de milli takımın resmi sponsorlarından Sarar ile mevcut sözleşmenin uzatılmasıyla ilgili düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, kurdukları takımı uzun vadeli planlamaları düşünerek oluşturduklarını söyledi. Başkan Demirören, Abdullah Avcı'yı takımın başına getirirken buna dikkat ettiklerini belirterek, şunları söyledi:"Abdullah Avcı'yı takımın başına getirirken ve yeni takımı kurarken uzun vadeli planlama oluşturduk. Onun için Avcı'yı getirdik. 2014 Dünya Kupası'na gitmekte zorlanıyoruz diye hocamız ve futbolcularla ilgili yorumlar rahatsız edici boyutlara geldi. Bu şekilde futbol takımlarımızın ve milli takımlarımızın başarılı olma şansı yok. Hocamızın bizi Brezilya'ya götüreceğini söyleseydik elemelere katılmaya gerek yoktu. Herkesi yapıcı olmaya davet ediyorum." (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com