Demirören'den Özgener'e Çok Sert Cevap!

Demirören'den Özgener'e Çok Sert Cevap!
Demirören, Kongre'de hafta içinde düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş'ı eleştiren Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'e cevap verdi...

"Biz camia olarak birlikte hareket edersek aşamayacağımız sorun olmaz. Burdan birlik ve beraberlikle çıkcağız çünkü biz Beşiktaş'ız. Futbol kamuoyu bizleri kıskanıp altımızda eziliyorlar. Beşiktaş'a yapılan yazar gazete saldırılarını yeneceğiz. Şuan oynanan pis oyunlar devam etmezse 14 hafta sonunda ne olur bilmem.

Sayın Özgener'e soracağım soru kasti bir düdükle Beşiktaş'ın hakkının nasıl yendiğini sormak istiyorum. Türk futbolunda demokrasi yoksa kuralları nasıl uygularsınız. Eğer yoksa siz faşist ve diktatörsünüz. Ayrıca demokratik bir ülkede demokrasi yok diyemezsiniz. Sayın Sarvan ben dahil 30.000 kişiye hakaret etti ama ceza verilmedi. soyunma odası basanaların cezalarını neden vermiyorsunuz. Kulüp başkanı oda bastı hekemler dürüst değil dedi çıkıp konuşamdınız. Beşiktaş'tan iki arkadaş çıktığında ceza veridli. Unutmayın ki sizler bizler geçici Beşiktaş kalıcı sakın ders vermeye kalkmayın veremez ders alırsınız."


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com