Demokrat Parti'den istifa etti

Demokrat Parti'den istifa etti
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine bağlı Tunçbilek beldesinin Demokrat Partili (DP) Belediye Başkanı Mutahhar Temel, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine bağlı Tunçbilek beldesinin Demokrat Partili (DP) Belediye Başkanı Mutahhar Temel, partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Bağımsız çalışma kararı alması sebebiyle partisinden istifa ettiğini belirten Temel, kimseye kırgın olmadığını aktardı.
Temel, şöyle konuştu: Kimseye kırgın değilim. Bağımsız çalışma kararı benim kararımdır. Dün olduğu gibi bugünden sonra da bana her türlü yardımı esirgemeyen herkese minnettar kalacağım. Mısır'da ünlü bir söz vardır, 'Nil Olmasaydı Mısır Olmazdı' denilir. Bende diyorum ki, 'Tunçbilek olmasaydı Tavşanlı olmazdı' Bugün Tavşanlı ilçesi sınırları içindeki tüm mezarlıklarda bir maden işçisinin GLİ Müessesesi'ne hizmet vermiş çeşitli dallarda hayatının en güzel günlerini geçirmiş aziz insanların kabirleri vardır.
Tunçbilek, Tavşanlı ekmeği'nin mayasıdır. Sosyal, ekonomik, kültürel başarılarının lokomotifidir. Ayrıca insanımızı ısıtan, fabrikamızı çalıştıran, enerji üretimine katkı veren Tunçbilek geleceğin gelişmiş ve görkemli ilçelerinden biri olacaktır.Tunçbilek belediyesi bugüne kadar imkanları ölçüsünde çalışmıştır. Beldenin ihtiyaçları doğrultusunda mesai verdik. Tunçbilek'i bulunduğu yerden daha ileriye taşımayı sürdüreceğiz. Halkın yaşam kalitesinin yükseltilmesi için belediyelere büyük görev düşmektedir.
Artık belediyeler yol-su-kanalizasyon ve benzeri rutin hizmet sınırlarını aşmıştır. Halkın refah seviyesini yükseltmek için ve yaşam standartlarını arzulanan seviyeye çıkarmak için gayret sarf ediliyor.
Bu yeni belediyecilik anlayışıyla bağımsız bir başkan olarak dünden daha fazla çalışacağım. Tunçbilekli başı ağrımadan, başını eğmeden, onurundan ödün vermeden, gerekirse kendi yağıyla kavrularak aşılması güç görünen hedeflere ulaşacaktır.'
Başkan Temel, istifa dilekçesini DP Tavşanlı İlçe Başkanlığını sunduğunu sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com