Denetimler Artırılacak

Denetimler Artırılacak
Yaz mevsiminde alınacak trafik tedbirleri ile ilgili olarak Valilik Toplantı Salonunda Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında yapıldı.

Yaz mevsiminde alınacak trafik tedbirleri ile ilgili olarak Valilik Toplantı Salonunda Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında yapıldı.
İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünün 04.06.2010 tarih ve 103342 sayılı “Yaz mevsiminde alınacak trafik tedbirleri” Genelgesi uyarınca Kütahya il sınırları içinde trafik güvenliği konusunda alınması gereken önlemler ve yapılacak çalışmaları belirlemek amacıyla Vali Kocatepe başkanlığında yaz dönemi trafik önlemleri değerlendirme toplantısı yapıldı.
Yapılan toplantıda, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünün Kütahya'nın Genel ulaşım haritası ve bugüne kadar yapılan uygulamalar, trafik güvenliği ile ilgili hassasiyetler, meydana gelen kazaların yollara ve mevsimlere dağılımı gibi konularda yapılan tespitler konusundaki sunumu izlendi.
Daha sonra İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünün “Yaz mevsiminde alınacak trafik tedbirleri” Genelgesi madde madde okunarak Kütahya'da alınması gereken önlemler ve yapılacak çalışmalar belirlendi.
Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcısı M.Haluk Saygı, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Toklu, İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu,İl Jandarma Komutan V. J.Bnb.Haluk Selvi Karayolları 145.Şube Şefi Hayrettin Barbaros ile İl Sağlık Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığı,Şof.ve otom.odası başk.temsilcileri katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com