Deniz Akkaya Kızına Doğum Günü Partisi Verdi!

Deniz Akkaya Kızına Doğum Günü Partisi Verdi!
Deniz Akkaya, kızı Ayşe'nin birinci yaşı için Mel's'te doğum günü partisi verdi. Baba Efe Önbilgin'in gelmediği partide Akkaya'ya, Ferruh Taşdemir eşlik etti...
PARTİYİ BEBEK'TE VERDİ
Günlerdir konuşulan doğum günü nihayet yapıldı! Deniz Akkaya-Efe Önbilgin çiftinin geçen yıl Amerika'da doğan kızları Ayşe, bir yaşına bastı. Akkaya, kızı için Bebek'teki Mel's restoranda doğum günü partisi verdi. Partiye baba Efe Önbilgin katılmadı. Partinin ev sahipliğini ise Akkaya, sevgilisi Ferruh Taşdemir'le birlikte yaptı.

AYŞE EVE ŞOFÖRLE DÖNDÜ
Pınar Altuğ, Esra Eron ve Cengiz Abazoğlu gibi isimlerin katıldığı doğum günü kutlamasına basın mensupları alınmadı. Akkaya, Efe Önbilgin'le ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Ayşe huysuzlanınca şoförle birlikte eve yollanırken davetlilere özel çikolata ve balon hediye edildi.


Kızı Ayşe'nin ilk yaş gününü Bebek'te kutlayan Deniz Akkaya'ya bu özel günde yakın arkadaşları ve sevgilisi Ferruh Taşdemir eşlik etti. Parti bitmeden huysuzlanan doğum günü bebeği Ayşe eve erken gitti.

AKKAYA'NIN AYŞE BEBEĞİ 1 YAŞINDA
İşadamı Efe Önbilgin'den bir kız çocuk sahibi olan Deniz Akkaya, kızının ilk yaş gününü yakın arkadaşlarıyla kutladı. Bebek Mel's restoranda gerçekleşen partiye birçok tanıdık anne bebekleriyle birlikte katıldı. Geçtiğimiz yıl 10 Aralık'ta Amerika'da doğum yapan Deniz Akkaya, kızı Ayşe'nin ilk doğum gününe daha çok arkadaşının katılabilmesi için, partiyi iki gün erteleyerek 12 Aralık Cumartesi gününe denk getirdi.

AYŞE İÇİN ÇİKOLATA YAPTIRDI
Doğumunun 40'ıncı gününde kızı için bir mevlut okutan Akkaya, yaş günü partisi için de yoğun mesai harcadı... Esra Eron ve kızı Alya, Pınar Altuğ ve kızı Su ve Cengiz Abazoğlu partinin tanıdık simalarıydı. Ayşe bebek, parti bitmeden huysuzlanınca Akkaya kızını şoförü ile birlikte eve gönderdi. Partinin sonunda davetlilere üzerinde Ayşe bebeğin fotoğraflarının olduğu balonlar ve çikolatalar dağıtıldı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com