Deniz Çakır'ın aile özlemi! Mutlu olmak istiyorum...

Deniz Çakır'ın aile özlemi! Mutlu olmak istiyorum...
Deniz Çakır Vogue dergisine hakkında merak edilenleri anlattı

Deniz Çakır; ekran yolculuğuna ’Kadın İsterse’ adlı dizi ile başladı. ’Yaprak Dökümü’ndeki fena mı fena ’Ferhunde’yle izleyicinin zihnine nakşoldu. Ardından gelen ’İffet’ dizisinde tecavüz mağduru bir mahalle kızını oynadı. Şimdilerde ise kadrosuna katıldığı ’Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı ’Şah Sultan’ ile yine entrikalardan entrika beğenen, tekinsiz bir karakteri canlandırıyor.

O BİR ÇARŞAMBA KLASİĞİ

Hayatındaki esas dönüm noktasının, ’Yaprak Dökümü’ olduğunu söyleyen Deniz Çakır; "Oradaki karakter oyunculuğu; elimdeki malzemeyi değerlendirmek, senaryoyu anlayabilmek ve paslaşabilmek adına çok fazla olanak sağlıyordu. ’Yaprak Dökümü’nden sonra gene bir çarşamba gecesi geleneğine döndüm; ’Muhteşem Yüzyıl’da rol aldığım için çok mutluyum. Tarihi bir projede yer almak, genelde ancak tiyatro sahnesinde nasip olur. Hem o kostümlerin içinde olma fikri de çok cazip. Üstelik kostümlerin üstü dar, altı genişmiş. Kiloyu bölgesel alan biri için bulunmaz nimet!" diyor.

’ÇOĞALMIŞ OLMAYI İSTİYORUM’

Yaşadığı ilişkilerle gündeme gelmekten özenle kaçınan Deniz Çakır, bir yılı aşkın süredir ’İffet’ adlı dizide baş rolü paylaştığı İbrahim Çelikkol ile birlikte. Evliliğe sıcak baktığını söyleyen Çakır, aile kurmak istediğini şu sözlerle anlatıyor: "Çoğalmış olmayı istiyorum; beni anlayan, hiçbir şey söylemeden, kendimi yırtmam gerekmeden hayatı birlikte algılayabildiğim bir aile kurmuş olmayı istiyorum... Mutlu olmak istiyorum özetle... İşimde mutlu olayım, mutlu bir ailem olsun; o kadar... Bir şeyi çok istersem ve çok çalışırsam; başarabilirim gibi de geliyor." (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com