Deniz Seki programa böyle katıldı

Deniz Seki programa böyle katıldı
Deniz Seki ve Asuman Dabak 'Cenk'in Ev Hali' programına pijamalarıyla katıldı.

Cine5 ekranlarının sevilen programı Cenk'in Ev Hali'nin çekimlerine iki sevilen sanatçı Deniz Seki ve Asuman Dabak pijamalarıyla katıldı. Yayında pijama partisi yapıp kahvaltı eden üçlü, keyifli sohbetlerine program boyunca devam etti. Deniz Seki aşkla ilgili duygu ve düşüncelerini bütün samimiyetiyle anlattı.

EVLİLİK İÇİN 'İNŞALLAH' DEDİ

Cenk Eren, Deniz Seki'nin evlilik ve çocuk müjdesini dört gözle beklediğini söyleyince; "İnşallah" diyen Seki hayatına girecek erkekten sadece hayatını paylaşmasını beklediğini, ne kadar büyük bir aşk yaşasa da mesleğinden vazgeçmek istemediğini sözlerine ekledi. Asuman Dabak ise evlilik sorusu üzerine "Bana da hala evli misin?" diye soruyorlar diyerek, stüdyodaki izleyenlere kahkaha attırdı.

Deniz Seki, Orhan Gencebay'ın 60. sanat yılı albümü için stüdyoya girdiği düet performansının çok daha iyi olmasını istese de, usta sanatçıyla karşılıklı şarkı söylemenin büyük bir mutluluk olduğunu da anlattı. Yemek bölümünde kadın budu köfte yapan sohbet eden üçlü, bir yandan da şarkılar söyledi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com