Denizde “Sarai” alarmı

Denizde “Sarai” alarmı
Fatih’te sahil şeridinde yürüyüş yapan vatandaşlar, denizde bir ceset olduğunu gördü. Kadın cesedinin, bir süreden beri kayıp olan ABD’li Sarai Sierra olabileceği ihtimali üzerinde duruldu ancak ölen kişinin Sarai Sierra olmadığı ortaya çıktı.

Samatya Sahili’nde yürüyüş yapan vatandaşlar ve güvenlik görevlileri, saat 13.00 sıralarında, kayalıklara yakın mesafede deniz yüzeyinde bir kadın cesedi olduğunu gördü.
 
Yapılan ihbar üzerine adrese Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ile Deniz Polisi gönderildi. Kısa süre içinde olay yerine gelen Deniz Polisi, cesedi bota alarak Samatya’daki Balıkçı Barınağı’na götürdü. Burada yapılan ilk incelemede, cesette delici ya da kesici alet izine rastlanmadı.
 
Cesedin üzerinde yapılan aramada da kimliğini belirleyecek bir belge bulunamadı. Bunun üzerine cesedin bir süreden beri kayıp olan ABD’li Sarai Sierra olabileceği ihtimali üzerinde duruldu. Sarai Sierra’nın fotoğraflarına bakıldı ve bu fotoğraflar cesetle karşılaştırıldı. Cesedin ABD’li kadın olmadığı belirlendi.
 
Cumhuriyet Savcısı ile polisin incelemelerini tamamlamasının ardından ceset, Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Polis, 35 – 40 yaşlarında olduğu tahmin edilen kadının kimliğini belirlemeye çalışıyor. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com