Deniz'in Alyansıını Kim Aldı?

Deniz'in Alyansıını Kim Aldı?
Korseli elbise tasarlayan Deniz Akkaya, koleksiyonun tanıtımında en çok sol parmağındaki alyansıyla konuşuldu...

Deniz Akkaya, korse teknolojisiyle üretilen ve vücudu bir beden incelten Ten by Deniz Akkaya koleksiyonunu önceki gün tanıttı.

Sürpriz aşkı Ferruh Taşdemir'den evlilik teklifi aldığı iddia edilen Akkaya'nın yeni koleksiyonundan çok sol parmağındaki alyansı konuşuldu. Akkaya'nın, gazetecilerin soruları üzerine parmağındaki yüzüğün alyans olduğunu belirterek "Kızım aldı bana, doğum günü hediyesi. Tektaşı kendiniz alırsınız ama alyansı zor" demesi ise kafaları karıştırdı.

24 KİLOYU BİR YILDA VERDİM
Akkaya, kızı Ayşe'nin babası Efe Önbilgin'in doğum günü partisine gelmeyişiyle ilgili sorulara ise "Doğum gününden sonra yazılanları okumadım. Okumayacağım da. Bu konular hakkında konuşmayı tercih etmiyorum" diyerek kaçamak bir yanıt verdi.
Koleksiyonu anlatan Akkaya, "Hanımları bu elbiselerle bir beden küçültüyoruz. Hem ucuz hem vücudu bir beden incelten hem de sağlam elbiseler olsun istedik" diye konuştu. Kızı Ayşe'yi doğurduktan sonra aldığı 24 kiloyu bir yıl içinde diyetisyen eşliğinde spor yaparak verdiğini belirten Akkaya, "Doğumdan üç ay sonra spor yapmaya başladım. Emzirmeye devam ettim ve pilates yaptım. Emzirmek çok kilo verdiriyor" dedi.

'AYŞE'NİN İÇİ DIŞI AYNI BABASI'
Kızı Ayşe'nin güler yüzlü bir bebek olduğunu ifade eden Akkaya, "Kızım ilginç bir karakter olarak büyüyor. İnanılmaz duygusal bir bebek; herkese sevgiyle kucak açıyor. Fiziksel olarak bana benziyor. Elleri ve ayakları benim gibi kocaman. Onun dışında yapısı, ruh hali, karakteri ve kafadan yukarısı; içi dışı tamamen baba" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com