Denizli G.Saraylıları Çok Kızdıracak!

Denizli G.Saraylıları Çok Kızdıracak!
Mustafa Denizli, Antep mağlubiyetinin ardından sarı-kırmızılılara teşhisi koydu...

G.SARAY'A Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final oynatan Mustafa Denizli, sarı-kırmızılılara teşhisi koydu. İşte duayen hocanın 'Maraton'da yaptığı yorumlar:

“KEŞKE bu maç gece oynanmasaydı da insanların gecesi zehir olmasaydı. Bu G.Saray'dan hiçbir şey olmaz. Dün Anıl değil, Baros da ilk 11'de başlasaydı bir şey değişmezdi. G.Saray top oynamayı bilmiyor.

Stancu diye bir golcü almışlar, adam gol noktasından çok uzakta. G.Saray'dan medet umanlar boşuna hayâl kurmasınlar.”

Hagi: Bir iyi, bir kötüyüz

G.SARAY Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, takımının istikrarsızlığından yakındı. Bir maçı iyi, bir maçı kötü oynadıklarını söyleyen Romen çalıştırıcı, “G.Antep yaptığımız ilk hatada topu ağlarımıza gönderdi. Sonrasında çok istedik ama aynı derece de zorlandık. Bir iyi bir kötü oynuyoruz. Ama oyuncularım çok arzuluydu.

BİR beraberlik olsa daha iyi olurdu. Bunu hakettiğimizi düşünüyorum. Hafta içinde birçok arkadaşımız bizimle çalışamadı. Puan alamamamızda bu da bir etken olabilir. Bir topumuz direkten döndü. Maalesef günümüzde değildik. Zapata'nın golde hatası olduğunu sanmıyorum” açıklamasını yaptı.

Servet: Önce kupa!

G.SARAY'IN tecrübeli stoperi Servet, G.Antep'in kendilerine oranla daha başarılı oynadığını söyledi: “Talihsiz bir gol yedik. G.Antep gibi bir takımı sonrasında açmak kolay olmuyor. Böyle maçlarda geri düşmeyeceksiniz. Antep çok kontrollü oynadı. Bizden daha iyi mücadele ettiler diyebiliriz.

LİGDE tabii ki hedefimiz var. Ligi olabildiğince yukarıda bitirmek istiyoruz. 8., 9. sıralardan biz de memnun değiliz. Kupa öncelikli hedefimiz. Zamanla daha iyi olacağız.”

'Ligi bırakmayacağız'

G.ANTEP karşısında da stoper oynayan G.Saray'ın Arnavut futbolcusu Cana, mağlubiyeti yedikleri erken gole bağladı: “Erken gol yiyince işler zorlaştı. Ne yazık ki, sezon başından beri istediğimiz performansı tutturamadık. Bizden beklentiler yüksek. Bırakmak yok ama kupa bize daha yakın.”

Kafkas: Sonuna kadar hakettik

G.ANTEP'İ Avrupa'ya taşımak için yoğun mesai harcayan Tolunay Kafkas, futboldan memnun kalmadı: “Daha iyi bir oyun bekliyordum iki takımdan da. Ancak zeminin bozukluğu futbolu da etkiledi. Pozisyon etkinliği bizdeydi. Daha iyi oynamaya çalışan da bizdik. Sonuna kadar haklı bir 3 puan aldık. Yukarıya ortak olmaya çalışıyoruz.”


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com