Denizli'de arkadaşının alacaklısı tarafından öldürüldü

Denizli'de arkadaşının alacaklısı tarafından öldürüldü
Denizli'de, işsiz E.E (26), yanındaki arkadaşı C.K.'nin alacaklısı olduğu ileri sürülen O.Ş. tarafından kalbinden bıçaklanıp öldürüldü.

Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi'ndeki bir gasp suçuna karıştığı gerekçesiyle arandığı tespit edilen Erdem Erdoğan'ın, üzerinde Burhan Aslan adına düzenlenmiş üzerinde kendi fotoğrafı bulunan sahte nüfus cüzdanı taşıdığı belirlendi.

Erdem Erdoğan'ın öldürülmesinin olay yeri yakınındaki işyerlerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülendiği ortaya çıktı. Olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.

Olay, Atatürk Caddesi'nde Pazartesi saat 20.30 sıralarında meydana geldi.

Caddenin hareketli olduğu saatte C.K. ile E.E, yanındaki arkadaşının alacaklısı olduğu ileri sürülen O.Ş. ile konuşmak için buluştu. C.K. ile bir halı firmasında çalışan O.Ş. arasında para yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine alacağını isteyen O.Ş., biranda iki arkadaşa bıçak çekti. Bıçağı gören C.K., koşarak kaçtı, ancak E.E kalıp O.Ş.'yi sakinleştirmeye çalıştı. Öfkeden gözü dönen O.Ş., elindeği bıçağı E'nin kalbine saplayıp koşarak uzaklaştı. Kavgayı görenler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık görevlileri yerde kanlar içinde yatan E'ye ilk müdahaleyi yapıp ambulansa bindirdi.

Hastaneye götürülmek istenen genç yolda hayatını kaybetti.

ÜZERİNDEN SAHTE KİMLİK ÇIKTI

Olayla ilgili çalışma başlatan polis, öldürülen E.'nin cüzdanında, Burhan Aslan adına düzenlenmiş ve üzerinde kendi fotoğrafı olan sahte kimlik buldu. Yapılan araştırmada, E.E'nin Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi'ndeki bir gasp suçuna karıştığı gerekçesiyle arandığı bu nedenle de sahte kimlik taşıdığı belirlendi.

Çevredeki işyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, olay sırasında E.E'nin yanında bulunan C.K. ile Erdoğan'ı bıçaklayan O.Ş.'nin kimliklerini belirledi. Aranan iki kişi saat 03.00 sıralarında polis tarafından evlerinde yakalanıp gözaltına alındı. E.'nin, O.Ş.'yi sakinleştirmeye çalışması ve bıçaklanmasının da çevredeki işyerlerine ait güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendiği ortaya çıktı.

BULUŞMA YERİ AYARLAMIŞLAR

Denizli'de yaşayan ve işsiz olduğu öğrenilen C.K.'nın, borçlandığı O.Ş. ile konuşmak için buluşma ayarladığı. Belirledikleri yere giderken de yanında E.E'yi götürdüğü belirlendi. Yakalandığı sırada aşırı derecede alkollü olan O.Ş.'nin ifadesinin henüz alınamadığı C.K.'nın ise sorgusunun sürdüğü kaydedildi.Olayla ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com