Denizli'den 'para' açıklaması

Denizli'den 'para' açıklaması
Mustafa Denizli, İran'a geliş sebebini açıkladı...

İran'ın Persepolis takımını çalıştıran Mustafa Denizli, İran'a gelmesinin nedeninin para olmadığını Persepolis'e duyduğu sempatiden dolayı transfer olduğunu söyledi.

İran'ın güçlü ekiplerinden Persepolis ile anlaşarak takımın başına geçen Mustafa Denizli, İran ekibiyle oynadığı maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Denizli, iki futbol dünyası arasında önemli farklılıklar bulunduğunu belirterek, "Özellikle maddi konularda iki ülke arasında önemli farklar var. Buradaki ortamı da Türkiye'deki ortamı da biliyorum. Bu sözlerimden Mustafa Denizli fazla para alıyor anlamı çıkmasın. Türkiye'de hiçbir şey kapalı kapılar ardında yapılmaz. Benim kontratım borsaya bildirilir. İran'a ve Perseppolis'e karşı farklı bir sempatim var. Hiçbir gün İran'da Türkiye'de kazandığımdan daha fazlasını kazanmadım. Buradaki duygu farklı. Bu kez eşimde buraya gelmek istedi. Bu durumun maddiyatla hiçbir ilgisi yok" dedi.

İran'a transfer olmadan önce Türkiye'den de teklifler aldığını vurgulayan Denizli, "Türkiye'den çeşitli teklifler aldım. Buradan daha önemli teklifler aldım. Ama benim kafamda Türkiye'de çalışmak yoktu. Bu nedenle bildiğim bir ortama gelmek istedim" ifadelerini kullandı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com