Denizli'ye şehit ateşi düştü

Denizli'ye şehit ateşi düştü
Tunceli'de teröristlerin bomba yüklü aracı patlatması sonucu şehit olan Fatih Küçükterci'nin Denizli'nin Tavas İlçesi Yaka Mahallesi'ndeki evine ateş düştü.

Tunceli'de sivil plakalı askeri personel taşıyan minibüs ile güvenliğini sağlayan askeri cipin geçişi sırasında, teröristlerin bomba yüklü aracı patlatması sonucu şehit olan 6 asker, 1 sivilden biri olan Fatih Küçükterci'nin Denizli'nin Tavas İlçesi Yaka Mahallesi'ndeki evine ateş düştü.

Terhisine 57 gün kala vatani görevini yaptığı Tunceli'de askeri personel taşıyan aracın uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu şehit olan 6 asker 1 sivilden biri Fatih Küçükterci'nin evine kara haber ulaştı.

Şehit haberini, Tavas Kaymakamı Muhittin Gürel, Belediye Başkanı Mehmet Karabay ve İlçe Jandarma Komutanı, beraberlerindeki sağlık ekibiyle birlikte verdi.

Oğlunun şehit düştüğünü öğrenen anne Nermin Küçükterci, sinir krizi geçirdi. Hazır bulunan sağlık ekipleri, sinir krizi geçiren anneye müdahale etti. Bekar olan Fatih Küçükterci'nin babası Tahir Küçükterci'nin 5 yıl önce vefat ettiği öğrenilirken, evin çevresinde toplanan kalabalıkta bulunan bazı kişiler terörü lanetleyip, hükümet aleyhine sloganlar attı. Şehit Fatih Küçükterci'nin 5 kardeşi olduğu öğrenildi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com