Depp Jolie İle Duşa Neden Girmedi?

Depp Jolie İle Duşa Neden Girmedi?
Johnny Depp'in Angelina Jolie ile başrolünü paylaştığı The Tourist filmindeki duş sahnesinde kız arkadaşı Vanessa Paradis'in isteği üzerine oynamadığı iddia edildi..

Angelina Jolie’nin Johnny Deep ile birlikte çıplak olarak kamera karşısına geçeceği sahne merakla beklenirken, gelen son haberler böyle bir sahnenin çekilmediği yönünde.

Macera gerilim türündeki The Tourist filmi için kamera karşısına geçen Deep ile Jolie’nin filmin bir sahnesinde birlikte duşa girecekleri önceden sızan bilgiler arasındaydı. Ancak son iddiaya göre Deep’in uzun süreli kız arkadaşı Fransız oyuncu ve şarkıcı Vanessa Paradis’in bu sahnenin filmden çıkarılması için yaptığı mücadeleyi kazandığı yönünde.

Hollywood’tan bir kaynak Paradis’in Deep’e yalvararak bu sahnede oynamaması için baskı yaptığını ve sonunda Deep’in de bu kararı aldığını söyledi.

Daily Mail’e konuşan kaynak, “Bence Johnney yapımcılarla konuşup bu sahnenin filmi ucuzlatacağını söyledi ve yapımcılarda onun bu isteğini kabul etti” dedi.

Senaryonun çıkarılan bölümü New York’un ünlü magazin dergisi Life & Style’da yer aldı. Senaryoda Deep’in oynadığı ABD’li turist Frank Taylor Jolie’nin canlandırdığı Interpol ajanı Cara Manson’u baştan çıkarıyor.

Duşta Taylor’un Manson’u çılgınca öptüğü, ve çıplak vücutlarını birbirlerine sardıkları sahneyi öğrenen Paradis bu sahnede oynaması için Deep’i uyarmış.

Jolie ise Deep’in sahnede oynamak istemediğini öğrendikten sonra onunla bu konuyu konuşmak istemiş ancak Deep kararını çoktan vermiş.

Deep’in sözcüsü bu iddialar karşısında sessiz kalırken yapımcı Sony firmasının yetkilileri senaryodan bölüm çıkarıldığını duymadıklarını kaydetti.

Film önümüzdeki ay ABD’de gösterime girecek.

NTV

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com