Depremde can kaybı olmadı

Depremde can kaybı olmadı
Bilecik Vali Yardımcısı Metin Çınar, "Bilecik 4.7 şiddetinde depremle sarsıldı. Belirgin bir hasar yok. Ölü ve yaralımız da yok" dedi.

Bilecik Vali Yardımcısı Metin Çınar, 'Bilecik 4.7 şiddetinde depremle sarsıldı. Belirgin bir hasar yok. Ölü ve yaralımız da yok' dedi.
Deprem nedeniyle panik yaşanan Bilecik Devlet Hastanesi'ne gelen Vali Yardımcısı Metin Çınar, burada incelemelerde bulundu. Bir açıklama yapan Çınar, 'Bilecik 4.7 şiddetinde depremle sarsıldı.
Belirgin bir hasar yok. Ölü ve yaralımız da yok. Sadece Beşiktaş Mahallesi'nde inşaat mahallinde duvardan parça kopma sonucu bir binanın çatısında hasar oluşmuş' dedi.
Hastanede Bayındırlık ve İmar Afet İşleri Müdürlüğü ekibinin inceleme yaptığını kaydeden Çınar, hasta ve hasta yakınlarına da moral vererek, 'Hastalarınızı fazla üşütmeyin, hastanenin sağlamlığını sizlere garanti ediyorum' diye konuştu.
Deprem nedeniyle Bilecik Devlet Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Servisi'nden üç hastanın Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne sevk edildiği açıklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com