Depremin ertelediği nikah Çankırı'da kıyıldı!

Depremin ertelediği nikah Çankırı'da kıyıldı!
Van'da meydana gelen depremin ardından Çankırı'ya yerleştirilen çiftin nikahları Belediye Başkanı İrfan Dinç kıydı.

Çankırı Belediyesinde gerçekleştirilen nikah törenine Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Belediye Başkanı İrfan Dinç, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek, Sağlık İl Müdürü Dr. Mehmet Karakoç ve İl Müftü yardımcısı Uğur Demirel katıldı.

Van'da yaşanan depremin ardından Çankırı'da bulunan Tuzlubağları mevkisindeki TOKİ konutlarına yerleştirilen Güzel Taşir (25) ve Alp Aslan Yağız'ın (27) nikahını Belediye Başkanı Dinç kıyarken, şahitliklerini Vali Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek ve Sağlık İl Müdürü Dr. Mehmet Karakoç yaptı.

Nikahın ardından konuşan Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, çiftin mutluluğunu paylaşmak için salonda bulunduklarını belirterek, kendilerini tebrik etti.

Belediye başkanı Dinç ise ''Birbirinize karşı her zaman saygılı ve sevgili olun. İyi günlerinizde ve kötü günlerinizde birbirinize her zaman destek olun'' diye konuştu.

Çift de deprem nedeniyle ertelenen resmi nikahlarının kıyılmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, ''Nikahımız buraya nasipmiş'' dediler.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com