Derbide kural hatası mı yapıldı?

Derbide kural hatası mı yapıldı?
Derbi maçına damga vuran olayla ilgili MHK başkanı Zekeriya Alp, "Hata var, kabul ediyoruz.

Trabzonspor – Fenerbahçe karşılaşmasında maçın hakemi Bülent Yıldırım'ın kendisine çarpan bir topun ardından oyunu hakem atışıyla başlatmasıyla gündeme gelen "kural hatası yapıldı" iddiası konusunda MHK başkanı Zekeriya Alp, sessizliğini bozdu…

Sporx'te yer alan habere göre; Alp, Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşmasında yaşanan bu olayda bir hatanın olduğunu kabul ederek, "Evet ortada bir hata var. Ama bu hata kural hatası değil bir hakem hatasıdır" açıklamasını yaptı.

Alp, Bülent Yıldırım'ın zorluk derecesi çok yüksek bir karşılaşmadan alnının akıyla çıktığını belirterek, "Öncelikle şunun altını çizmeliyiz. Bülent Yıldırım kardeşimiz son derece kritik bir maçta iyi bir yönetim göstermiştir. Böyle zorlu bir atmosferde bir hata yapmıştır, bunu da kabul ediyoruz.

Ancak birilerinin atıp tuttuğu gibi burada bir kural hatasından bahsetmek mümkün değildir. Zira bu iddianın da itibar görmemesinden bunun bir kural hatası olmadığı da ayrıca anlaşılmaktadır. Ama hakem hatası olduğunu kabul ediyoruz. Bülent Yıldırım'ı da iyi bir yönetim gösterdiği için tekrar tebrik ediyoruz"
dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com