Derbide olay çıktı!

Derbide olay çıktı!
Fenerbahçe Universal - Galatasaray maçında olay çıktı.

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi Final Etabı'ndaki Fenerbahçe Universal-Galatasaray maçına, sahaya atılan yabancı maddeler nedeniyle ara verildi.

TVF Başkent Salonu her iki takımın taraftarlarıyla tamamen dolarken, Galatasaraylı taraftarlar maçın ilk setinde sahaya maytap attı. Fenerbahçe Universal taraftarları ise Galatasaraylı taraftarların bu hareketine, sahaya konfeti atarak karşılık verince oyun durdu ve her iki takım oyuncuları da soyunma odasına girmek zorunda kaldı. Atılan yabancı maddeler nedeniyle hakemler ve basın mensuplarının da zor anlar yaşadığı görüldü.

Çıkan olayları durdurmak için çaba gösteren Fenerbahçeli yöneticilerin girişimleri önce sonuç vermezken, daha sonra taraftarların yanına giden yönetici Cihan Kamer, sarı-lacivertli taraftarları sakinleştirmeyi başardı. Emniyet yetkilileri Fenerbahçeli taraftarların olduğu tribünü boşaltırken, bu taraftarların daha sonra diğer tribünlere geçerek seyircilerin arasına karıştığı da gözlendi.

Maç öncesinde 180 kişilik çevik kuvvet ekibi görevlendirilirken, olaylar nedeniyle takviye istendiği ve bu sayının 360'a çıkarıldığı öğrenildi. Ayrıca güvenlik güçlerinin maç öncesinde yaptıkları aramada ise başta bıçak olmak üzere çok sayıda kesici ve delici alet ile sopa ele geçirildiği bildirildi.

Maçın tatil edilip edilmeyeceği konusunda ise henüz bir karara varılmazken, salonda güvenliğin sağlanmasına çalışılıyor. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com